ABBC Coin (ABBC) Nedir? Nasıl Çalışır?

ABBC Foundation tarafından geliştirilen ABBC Coin kripto para ekosisteminde çeşitli avantajlar sunuyor.

2017 yılının sonunda kurulan ABBC Coin; transferlerin yavaşlığı, yüksek işlem ücretleri ve ödeme seçeneklerinin limiti oluşu gibi mevcut e-ticaret sorunlarına daha iyi bir çözüm olma amacıyla kullanıcıya sunuldu. ABBC, çevrimiçi alışveriş ve dijital ödemeleri eğlenceli, güvenli ve kolay hale getirecek farklı çözümler sunuyor.

ABBC Coin Nedir?

Birleşik Arap Emirlikleri (Dubai) ve Belarus (Minsk) merkezli kurulmuş olan ABBC Coin’in dünyanın farklı yerlerinde farklı şirketlerle de ortaklıkları bulunuyor. Yapılan açıklamalara göre bu firmalar arasında fintech, web ve mobil uygulama geliştirme, AI ve AR geliştirme şirketleri bulunuyor.

Kendi dijital varlığı olan ABBC Coin’i geliştiren ABBC, dijital varlıkları sorunsuz bir şekilde saklamak, güvenliğini sağlamak, işlem yapmak ve kullanmak için bir platform oluşturmayı amaçlayarak yola çıktı.

ABBC Coin Nasıl Çalışır?

ABBC Foundation, bir Blockchain çözüm sağlayıcısı olarak kendini tanıtıyor. Bahsedilen Blockchain çözümleri; dağıtım, finans, alışveriş ve güvenliği hedefliyor.

ABBC Coin herkes için kesintisiz bir şekilde kripto para işlemi yapabilecekleri bir Blockchain platformu sunuyor. Ayrıca ABBC’nin kendi dijital cüzdan servisleri aracılığıyla kullanıcılar, yanlış kullanılan verilerden, çalınan varlıklardan ya da saldırıya uğramış hesaplardan korkmadan işlemleri kendi istedikleri doğrultuda yapabiliyorlar.

Bunun yanında ABBC Coin hem işletmeler hem bireyler için geniş bir online fırsatlar yelpazesi sunuyor. İşletmeler kendi ürünleri satmak için ABBC’nin “alışveriş merkezine” kayıt olabiliyor. Müşteriler ise kripto para birimlerini kullanarak hem çeşitli seçeneklerden faydalanmış oluyor hem de daha iyi ödeme yöntemleriyle işlemlerini gerçekleştirmiş oluyor.

Öte yandan ABBC güvenlik için standart güvenlik önlemlerinin yanı sıra sistemlerine entegre edilmiş şekilde biyometriyi kullanıyor. Bu sayede hak sahiplerinden başka kimsenin cüzdanlara erişemeyeceğinden emin olunuyor.

ABBC’nin 2. Nesil ana ağının geliştirilmesiyle birlikte, sistemin şu anda saniyede 5.000 işlem gerçekleştirebileceği belirtiliyor. Bunun yanında platformda node’lar üzerindeki işlemleri onaylayan proof-of-stake konsensüs protokolü uygulanıyor.

Bu Yazıyı Paylaş

Etiketler

Beğenebileceğiniz diğer içerikler

0 thoughts on “ABBC Coin (ABBC) Nedir? Nasıl Çalışır?”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Anket

Sizce hangi kripto para daha da değerlenecek?

Sonuçları Gör

Yükleniyor ... Yükleniyor ...