Analist Ethereum (ETH) Yatırımcılarını Uyardı!

DonAlt, Ethereum tahmini ile yatırımcıları endişelendirdi.

Kripto para piyasası geçtiğimiz hafta hafif bir yükselişe geçse de, bu haftanın başından beri piyasalar nispeten daha durgun gözüküyorlar. Federal Rezerv’in toplam yardım miktarını 6 trilyon dolara çıkartması gibi kripto para sektörü için olumlu birkaç sebep olsa da, istenilen yükseliş bir türlü gelmedi.

Ethereum Fiyatının Yönü Ne Olacak?

Bitcoin‘in (BTC) yanı sıra çok fazla aktif yatırımcıya sahip olan Ethereum da (ETH) bu bağlamda yatırımcılarını sevindiremedi. Ethereum bundan birkaç gün önce 140 doların üzerine çıkmayı başarmış olsa da, bu yazının kaleme alındığı an itibariyle %2,48’lik düşüşe ve 135 dolarlık birim fiyata sahip.

Yine de umutlarını kaybetmeyen bazı ETH yatırımcılarına kötü haber ise önde gelen kripto para analisti DonAlt’dan geldi. DonAlt, 24 Mart tarihinde yayınladığı tweet’inde Ethereum’un kısa vadede daha fazla düşebileceğinin altını çizdi. Analist önümüzdeki birkaç gün boyunca daha fazla dip noktaya ulaşılabileceğini sinyalini verdi.

Aslında Ethereum’un fiyatı doğrudan Bitcoin ile ilişkili ve BTC’nin bir türlü 7.000 dolar üzerine çıkamaması da satış baskısını arttırıyor gibi gözüküyor. DonAlt ilgili tweet’inin devamında da BTC ve ETH arasındaki bu ilişkiyi masaya yatırdı ve yükselişin biraz da BTC’ye bağlı olduğunu belirtti.

Bu Yazıyı Paylaş

Etiketler

Beğenebileceğiniz diğer içerikler

0 thoughts on “Analist Ethereum (ETH) Yatırımcılarını Uyardı!”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Anket

Sizce hangi kripto para daha da değerlenecek?

Sonuçları Gör

Yükleniyor ... Yükleniyor ...