Analist Ethereum İçin 350 Dolar Tehlikesine İşaret Etti

 ETH fiyatı Eylül ayına giriş öncesindeki 490 dolar seviyesinin çok altından işlem görüyor ve bir analist bu düşüşün daha da süreceğini düşünüyor.

Kripto para analisti @ThinkingUSD, şu an için Ethereum’un ve Ethereum ağı tabanlı ERC-20 token’lerinin piyasaya liderlik ettiğini belirtti. Analist buna bağlı olarak ETH’nin 350 dolar altına inmesi durumunda DeFi token’larının %25 gibi ciddi bir düşüş daha yaşamasının kendisini şaşırtmayacağını vurguladı.

Gerçekten de ETH/USD fiyatının sert düştüğü anlarda bir veya iki DeFi projesi dışında neredeyse hepsinin sert bir düşüş yaşadığı biliniyor. Bu düşüş DeFi sektöründe o kadar etkili oluyor ki büyük beklenti yaratan ve piyasaya giriş yapan bazı projeler bile söz konusu gerileme yüzünden yerinde sayıyor.

Aslında son günlerde Ethereum fiyatının 350 dolar altına düşmesini engelleyecek birçok olay yaşandı. Bunlardan birisi uzun süredir beklenen ETH 2.0 güncellemesi öncesindeki son test ağı Spadina’nın yayınlanması olarak biliniyor. Bunun yanı sıra geliştiriciler tarafından yapılan açıklamada ETH 2.0’nin Kasım ayına yetişeceği de vurgulanmıştı.

Bütün bu iyi gelişmeler ETH için uzun vadede düşüş yerine artış getirebilir.

Bu Yazıyı Paylaş

Etiketler

Beğenebileceğiniz diğer içerikler

0 thoughts on “Analist Ethereum İçin 350 Dolar Tehlikesine İşaret Etti”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Anket

Sizce hangi kripto para daha da değerlenecek?

Sonuçları Gör

Yükleniyor ... Yükleniyor ...