Belçika Hükümeti Açık Arttırma İle Bitcoin Satacak!

Belçika, ele geçirdiği kripto paraları satıyor.

Kripto para birimleri artık eski günlerinden uzaklaşıp çoğunlukla yasal işlemler için kullanılsalar da, bunun alternatiflerinin olduğu da biliniyor. Belçika hükümeti de kripto paraları hala yasa dışı işlemler için kullanan kişilere yaptığı baskından ele geçirdiği 125.000 dolar değerinde Bitcoin‘i (BTC), açık arttırma ile satma kararı aldı.

Belçika Hükümeti Kripto Para Satıyor

Wilsons Auctions isimli müzayede evi tarafından yapılan açıklamada, Belçika’nın 24 Mart tarihinde satış yapacağı belirtildi. Açıklamanın devamında kazanmak için minimum bir fiyat gereksinimi olmayacak yani çok düşük fiyatlardan bile kripto para sahibi olmak mümkün.

Belçika hükümeti ele geçirdiği Bitcoin,Bitcoin Cash (BCH) ve Bitcoin Gold (BTG) olmak üzere toplamda üç kripto para türünden satış yapacak. Mark Woods isimli açık arttırma yetkilisi aslında bu durumun popüler bir hal aldığını ve müşterilerin buna alışkın olduğunu belirtti:

Wilsons Auctions bu açıklamasında haklılık payına sahip. Firma daha önce de kripto para açık arttırmaları düzenlemiş ve büyük bir ilgi çekmişti. 2019 yılının Eylül ayında yapılan açık arttırmada kurumun yardım ettiği devlet ise İngiltere olmuştu. O tarihlerde 600.000 dolarlık Bitcoin, Ethereum ve XRP açık arttırma ile satıldı.

Bu Yazıyı Paylaş

Etiketler

Beğenebileceğiniz diğer içerikler

0 thoughts on “Belçika Hükümeti Açık Arttırma İle Bitcoin Satacak!”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Anket

Sizce hangi kripto para daha da değerlenecek?

Sonuçları Gör

Yükleniyor ... Yükleniyor ...