Binance Chain’e taşınacak kripto para yüzde 100 arttı

Gözler, Binance’in dün piyasaya sürdüğünü duyurduğu kendi blok zinciri Binance Chain’e taşınacak olan kripto paralarda. Bunlardan ilki gelişmenin etkisi ile neredeyse yüzde 100 değer kazandı.

Dün bildirdiğimiz gibi kripto para borsası Binance, kendi blok zinciri Binance Chain’in piyasaya sürüldüğünü resmen açıkladı. Binance’in duyurusuna göre şu anda Ethereum ağında çalışan Binance Coin’in Binance Chain’e taşınması, 23 Nisan’dan itibaren başlayacak.

Binance’in kurucusu ve CEO’su Changpeng Zhao, geçtiğimiz Şubat ayında yaptığı bir açıklamada Ethereum ağında çalışan bazı kripto paraların yayınlanır yayınlanmaz Binance Chain’e taşınacaklarını söylemişti. Zhao, “Şu anda bir düzine proje zincir uygun olduğunda Binance Chain’e geçeceklerini onayladı. Bunlar arasında çok büyük projeler de var. Platformumuz Ethereum’dan daha hızlı.” demişti.

Binance Chain’in faaliyete geçtiğinin duyurulmasının ardından bazı kripto para projeleri de buraya geçeceklerini açıkladı.

Bunlardan biri Mithril’di. Mithril’in MITH token’ı bu gelişmenin etkisi ile 0.046 dolardan 0.086 dolara, neredeyse yüzde 100 oranında değer kazandı. Bu gelişmenin üzerine Binance’in MITH için BNB ve USDT işlem çiftleri eklemesi, artışa ek katkı sağladı.

Binance Chain’e geçeceğini bildiren bir diğer proje Atomic Wallet. Yalnızca IDEX’te işlem gören projenin AWC token’ı yüzde 128 arttı fakat işlem 24 saatlik işlem hacminin yalnızca 17 bin dolar olması bunu önemsiz kılıyor.

Sending
User Review
0 (0 votes)
Bu Yazıyı Paylaş

Etiketler

Beğenebileceğiniz diğer içerikler

0 thoughts on “Binance Chain’e taşınacak kripto para yüzde 100 arttı”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Anket

Sizce hangi kripto para daha da değerlenecek?

Sonuçları Gör

Yükleniyor ... Yükleniyor ...