Binance ve Brave’den Yeni Ortaklık

Brave tarayıcısını kullanan kripto para yatırımcıları artık Binance üzerinden rahatça işlem yapabilecekler.

Binance tarafından yapılan açıklamalara göre yatırımcılar Brave tarayıcısını kullanırken Bitcoin, Ether, XRP, Litecoin ve daha birçok farklı kripto parayla işlem yapabilecekler.

Brave tarayıcısı günümüzde “gizlilik-odaklı” bir tarayıcı olduğu için elbette kişisel verilerin gizliliğine büyük önem veriyor. Dolayısıyla yatırımcılar tarayıcının içindeki Binance widget’ı ile işlem yaparken de kişisel verilerini koruyabilecekler.

Kullanım Kolaylığı

Hem Binance hem de Brave yetkilileri bu ortaklık sayesinde artık kripto para ticareti yapmanın çok daha kolay olduğunu düşünüyorlar. Brave’in CEO’su ve kurucu ortağı olan Brendan Eich, ortaklık hakkında şunları söylüyor:

“Kripto para ticareti özellikle bu işlere pek aşina olmayan insanlar için çok karmaşık olabiliyor. Ama Brave’deki Binance entegrasyonu ile birlikte bu işlemleri yapmak artık çok daha basit.”

Binance CEO’su Changpeng Zhao da Brave ile kurdukları bu ortaklık sayesinde insanların “daha güvenli” bir şekilde kripto para alıp-satabileceklerini belirtiyor.

Şu an için yalnızca Brave’in Nightly adlı masaüstü versiyonunda kullanılabilen bu özellik, nisan ayı içerisinde her türlü masaüstü sürümünden kullanılabilecek.

Bu Yazıyı Paylaş

Etiketler

Beğenebileceğiniz diğer içerikler

0 thoughts on “Binance ve Brave’den Yeni Ortaklık”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Anket

Sizce hangi kripto para daha da değerlenecek?

Sonuçları Gör

Yükleniyor ... Yükleniyor ...