Binance, Yeni Bir Para Birimi Kapısı Daha Açtı

Dünyanın en popüler kripto para borsaları arasında yer alan Binance, platformunu iyileştirmeye ve geliştirmeye devam ediyor…

Son dönemde aralarında Türk Lirası’nın da bulunduğu birçok itibari para birimini platforma ekleyen ve bu sayede itibari para birimleri de kripto para alım satımını mümkün kılmak isteyen borsa; son olarak Vietnam Dongu’nu da borsaya eklediğini duyurdu.

Günlük işlem hacmine göre sektörün en büyük borsası olan Binance’de, yeni listeleme ile ilgili olarak bir yorum yapan Changpeng Zhao, şunları söyledi:

”Binance olarak dünyanın dört bir yanındaki müşterilerimize yerel para birimlerini kolay bir şekilde kullanma fırsatı vermek istiyoruz. P2P hizmetimiz de, bu noktada kripto para sektörüne girişi daha da kolaylaştıracak. Bu noktada da bundan sonra Vietnamlı müşterilerimiz, direkt olarak kendi yerel para birimleri ile Binance’de kripto para alımı ve satımı yapabilecekler.”

Son dönemde bu tarz yerel para birimi listelemelerine önem veren Binance’in bu sayede dünyanın dört bir yanındaki etki alanını daha da arttırmak istediği ifade ediliyor.

Bu Yazıyı Paylaş

Etiketler

Beğenebileceğiniz diğer içerikler

0 thoughts on “Binance, Yeni Bir Para Birimi Kapısı Daha Açtı”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Anket

Sizce hangi kripto para daha da değerlenecek?

Sonuçları Gör

Yükleniyor ... Yükleniyor ...