Bitcoin’de Umut Veren Deja Vu Hali! Tom Lee’ye Göre Tarih Tekerrür Edecek

Fundstrat kurucu ortağı ve araştırma başkanı Tom Lee, Bitcoin’in 20.000 dolar civarında tüm zamanların en yüksek seviyesine dönmesinin uzun sürmeyeceğini düşünüyor.

Tom Lee: Bitcoin kısa sürede 20 bin dolara geri dönecek

Block in Press ile yaptığı yeni bir röportajda Tom Lee, önde gelen kriptı para biriminin esnekliğini kanıtladığını söyledi. Fakat bir sonraki boğa çalışmasına güç vermek için Tom Lee, S&P 500’ün istikrar kazanması gerektiğini ve Brexit ile birlikte ABD-Çin ticaret savaşının da kilit bir rol oynayabileceğini öne sürüyor. Tom Lee konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

BİTCOİN’İN YAKINDA 20.000 DOLARA ULAŞABİLECEĞİNİ DÜŞÜNÜYORUM. BİTCOİN HAYATTA KALDI VE SAYISIZ FİYAT DÜŞÜŞÜNDE BİLE DEĞERİNİ KANITLADI. DEĞERİ %90’IN ALTINA DÜŞEREK HAYATTA KALAN ÇOK FAZLA VARLIK YOK, ANCAK BİTCOİN TEKRAR TEKRAR HAYATTA KALDI.

Başarılı analist: Bitcoin’de yılın en iyi 10 gününü kaçırmayın!

Tom Lee’ye göre, Bitcoin’in geçmiş fiyat hareketleri, kazançlarının çoğunu, belirli bir yılın yalnızca 10 ayrı gününde yaptığını gösteriyor. Fakat yılın en iyi 10 günü için Bitcoin sahibi değilseniz, Tom Lee yıllık getirinin %-25 olduğunu söylüyor.

Bu Yazıyı Paylaş

Etiketler

Beğenebileceğiniz diğer içerikler

0 thoughts on “Bitcoin’de Umut Veren Deja Vu Hali! Tom Lee’ye Göre Tarih Tekerrür Edecek”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Anket

Sizce hangi kripto para daha da değerlenecek?

Sonuçları Gör

Yükleniyor ... Yükleniyor ...