Bitfinex’te devrim niteliğinde gelişme

Kripto para borsası Bitfinex, çok ucuza ve neredeyse anında Bitcoin transferini mümkün kılan Lightning Network ile para yatırma-çekme işlemlerini yarın devreye alıyor.

Kripto para borsası Bitfinex, çok ucuz ve çok hızlı bir şekilde Bitcoin transferini mümkün kılan Lightning Network teknolojisini entegre ediyor.

Bitfinex’ten e-posta ile yapılan açıklamada, borsanın 3 Aralık’tan itibaren Lightning Network para yatırma-çekme desteği sağlamaya başlayacağı bildirildi ve “Tüm kullanıcılarımız düşük ücretlerle daha hızlı işlemlerin keyfini çıkaracak.” ifadeleri kullanıldı.

Daha önce Lightning Network’ü uygulayan birkaç borsa bulunsa da Bitfinex, bu teknolojiyi destekleyecek olan ilk büyük borsa oldu.

Bitfinex’in Lightning Network duyurusunun ardından gözler Coinbase, Kraken ve Binance gibi diğer büyük oyunculara çevrildi.

Son olarak Bitfinex, kripto paraları harcama üzerine geliştirmeler de yapıyor. Borsada şimdilik saklı tutulan bu özellik, “Kripto paralarınızı harcama yolu sonsuza dek değişecek” şeklinde duyuruluyor.

Bu Yazıyı Paylaş

Etiketler

Beğenebileceğiniz diğer içerikler

0 thoughts on “Bitfinex’te devrim niteliğinde gelişme”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Anket

Sizce hangi kripto para daha da değerlenecek?

Sonuçları Gör

Yükleniyor ... Yükleniyor ...