Chainlink (LINK) Fiyatında Beklenen Rekor Kırıldı!

Chainlink yine kendi rekorunu kırdı ve 10 doların üzerini gördü. Birkaç haftadır hızlı yükselişini sürdüren LINK, dün 10 doların üzerine çıktı.

Son günlerde yatırımcısının yüzünü güldüren LINK, 10 doları gördü. Geçtiğimiz günlerde Josh Rager, LINK’in 10 doların üzerine çıkacağını söylemişti. Dün piyasalarda 10.18 dolara kadar yükselen LINK, hem yatırımcısını hem de kripto para yorumcularını mutlu etti.

Yorumcular Yanılmadı

Ağustos ayına kendi rekorunu sürekli kırarak giren Chainlink’in yatırımcısını sevindirmeye devam edecek gibi gözüküyor. LINK geçtiğimiz gün 9.70 doların üstünü görerek, yatırımcısına bir ay içerisinde yüzde 100 kazanç sağladı. Dün ise 10 doların üzerine çıkarak yeni bir rekora imza attı.

Özellikle Josh Rager gibi analistlerin geleceğini parlak gördüğü ve yakın zamanda yeniden yükselişe geçebileceği söylenen LINK, kendini kanıtladı. Kripto para yorumcusu Crypto Michael, LINK’in bir sonraki fiyatının 10.50 dolar olacağını söyledi.

Yeni Yatırımcıları Kendine Çekiyor

Ağustos ayına 8 doların altında giren Chainlink, yeni yatırımcıları kendine çekti ve şu an piyasalarda 9 doların üzerinde işlem görmeye devam ediyor. Kripto para yorumcuların yükselişinden umutlu olduğu LINK ilerleyen günlerde 10.50 doları geçebilecekmiş gibi duruyor.

Bu Yazıyı Paylaş

Etiketler

Beğenebileceğiniz diğer içerikler

0 thoughts on “Chainlink (LINK) Fiyatında Beklenen Rekor Kırıldı!”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Anket

Sizce hangi kripto para daha da değerlenecek?

Sonuçları Gör

Yükleniyor ... Yükleniyor ...