Coinbase, 8 kripto parayı listelemeyi düşünüyor

Önde gelen kripto para platformlarından Coinbase, sekiz farklı kripto parayı listelemek için araştırdığını bildirdi.

Dünyanın önde gelen kripto para borsalarından biri olan Coinbase, bugün sekiz yeni kripto parayı listelemek için araştırdığını duyurdu. Bu karar, borsanın müşterilerin tüm kripto para piyasası kapitalizasyonunun yüzde 90’ına erişebilmelerini amaçlayan büyük bir planının parçası.

Dün yapılan resmi açıklamaya göre borsa şu anda Algorand (ALGO), Cosmos (ATOM), Dash (DASH), Decred (DCR), Matic (MATIC), Harmony (ONE), Ontology (ONT) ve Waves’i (WAVES) listelemek için araştırıyor.

Ayrıca duyuruda belirtilen kripto paraların kesin olarak listeleneceğinin garanti edilmediği vurgulandı.

Coinbase’in açıklamasının ardından adı geçen kripto paralar, yüzde 4 ila 35 oranında değer kazandılar. Borsanın listelemek için düşündüğü, Matic (MATIC) ve Harmony (ONE) Binance Launchpad’de gerçekleştirilen token satışının ardından piyasaya sürülmüşlerdi. MATIC, Coinbase’in yatırım kolu Coinbase Ventures tarafından da destekleniyor. Hem MATIC hem de ONE, Coinbase haberi sonrası yüzde 30’un üzerinde değer kazandı.

Coinbase, geçtiğimiz Mayıs ayında hizmet verdiği ülke sayısını 103’e çıkarmıştı. Bu ülkeler arasında Türkiye de bulunuyor.

Bu Yazıyı Paylaş

Etiketler

Beğenebileceğiniz diğer içerikler

0 thoughts on “Coinbase, 8 kripto parayı listelemeyi düşünüyor”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Anket

Sizce hangi kripto para daha da değerlenecek?

Sonuçları Gör

Yükleniyor ... Yükleniyor ...