Coinbase, Custody’ye 37 yeni kripto para eklemeyi planlıyor

ABD merkezli kripto para platformu Coinbase, geçtiğimiz ay faaliyete giren saklama hizmetine 37 yeni dijital varlık eklemeyi planladığını bildirdi.

San Francisco merkezli borsa ve cüzdan hizmeti Coinbase, dün yaptığı açıklamada saklama hizmeti olan Coinbase Custody’ye 37 yeni varlık eklemeyi planladığını açıkladı.

Coinbase, dijital varlıkların yalnızca saklama amacıyla eklenebileceğini ve şirketin bunları mümkün olduğunca hızlı ve güvenli bir şekilde ekleyeceğini vurguladı. Platform, bu dijital varlıkların şu anda Coinbase’de işlem görmelerine yönelik bir planları olmadığını da belirtti.

Saklama hizmeti için düşünülen yeni varlıklar arasında Ripple, EOS, Monero, VeChain, Cardano, Bitcoin Gold ve Telegram da bulunuyor.

Platform, bir varlığın Coinbase Custody’ye eklenmesinin diğer Coinbase ürünlerine eklenip eklenmeyeceğinin bir göstergesi olmadığını vurguladı. Ayrıca alım satım amaçlı varlıkların GDAX Dijital Varlık Çerçevesi’ni geçmesi gerektiği de belirtiliyor.

Coinbase Custody, geride bıraktığımız 2 Temmuz’da kurumsal yatırımcıların kripto para alanına ilişkin bir numaralı kaygı olan güvenilir saklama hizmeti problemine bir çözüm olarak başlatıldı.

Sending
User Review
0 (0 votes)
Bu Yazıyı Paylaş

Etiketler

Beğenebileceğiniz diğer içerikler

0 thoughts on “Coinbase, Custody’ye 37 yeni kripto para eklemeyi planlıyor”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Anket

Sizce hangi kripto para daha da değerlenecek?

Sonuçları Gör

Yükleniyor ... Yükleniyor ...