DigiByte (DGB) Kurucusu: DGB Bitcoin’den 40 Kat Hızlı

DigiByte’ın kurucusu Jared Tate, DigiByte’ın şu anda Bitcoin’den 40 kat daha hızlı olduğunu söyledi.

Bundan altı yıl önce kurulan DigiByte günümüzde en bilindik dApp (merkezsiz uygulama) platformlarından biri durumunda. 87 milyon dolarlık piyasa değeri bulunan DigiByte (DGB) şu anda piyasanın en büyük 70.kripto parası.

DigiByte’ın kurucusu olan Jared Tate, DigiByte ağının özellikle hız ve maliyet konusunda birçok blockchain ağından daha iyi durumda olduğunu düşünüyor. Öyle ki kendisi DGB’nin Bitcoin’den 40 kat daha iyi olduğunu öne sürüyor.

Görüşlerini sosyal medya hesabından paylaşan Tate, Bitcoin’in 0.19 sürümü hakkında yorum yaptı. Bu güncellemeyle birlikte bazı Bitcoin işlemlerinin ancak 7 gün içerisinde tamamlanabildiğini vurgulayan Tate, BTC ile DGB arasında bir kıyaslama yaptı. İnsanların günümüzde BTC ile yedi günde yapabilecekleri işlemleri aynı işlem ücretini ödeyerekDGB ile iki dakikada yapabileceklerini söyleyen Tate, DGB’nin BTC’den 40 kat daha hızlı olduğunu belirtti.

Bu yorumun ardından bir de BTC ile banka işlemleri arasında bir kıyaslama yapan Tate, BTC’deki bu işlemlerin bankalardan bile geri kaldığını söyledi.

Bu Yazıyı Paylaş

Etiketler

Beğenebileceğiniz diğer içerikler

0 thoughts on “DigiByte (DGB) Kurucusu: DGB Bitcoin’den 40 Kat Hızlı”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Anket

Sizce hangi kripto para daha da değerlenecek?

Sonuçları Gör

Yükleniyor ... Yükleniyor ...