Fidelity Yeni Yılda Ethereum’u Platforma Ekleyebilir

Fidelity Digital Assets Başkanı Tom Jessop kısa süre önce şirketin gelecek planlarıyla ilgili bazı açıklamalar yaptı.

Jessop bu açıklamaları sırasında Ethereum’dan bahsetti ve Fidelity olarak önümüzdeki aylarda Ethereum’u platforma ekleyebileceklerini söyledi.

ETH Desteği Gelebilir

Finans dünyasının tanındık isimlerinden olan Fidelity, kripto para platformunu bu yılın başlarında açtı. Bu platform bireysel yatırımcılara değil hedge fonlarına ve çeşitli kurumsal yatırımcılara hitap ediyor.

Tom Jessop yakın tarihte verdiği bir röportajda platformun gelecek planlarından bahsetti ve özellikle Ethereum ile ilgili bazı notlar paylaştı. Jessop’ın açıklamalarına göre Fidelity önümüzdeki birkaç ay içerisinde Ethereum’u platforma ekleyebilir:

Ethereum ile ilgili çok fazla çalışma yaptık. Müşterilerden aldığımız tepki doğrultusunda yeni yılda Ethereum’u da platforma eklemeyi düşünüyoruz.

Fidelity’nin Ethereum’u platforma ekleyip eklemeyeceği ile ilgili henüz kesin bir bilgi yok. Ancak görünüşe göre Fidelity ekibi Ethereum ile ilgili zaten bazı çalışmalar yapmış. Ethereum’a duyulan talebin artması halinde Fidelity’nin bu yönde bir adım atması mümkün olabilir.

Bu Yazıyı Paylaş

Etiketler

Beğenebileceğiniz diğer içerikler

0 thoughts on “Fidelity Yeni Yılda Ethereum’u Platforma Ekleyebilir”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Anket

Sizce hangi kripto para daha da değerlenecek?

Sonuçları Gör

Yükleniyor ... Yükleniyor ...