Flamingo Finance: Ethereum ve NEO Arasındaki Yeni Köprü!

NEO kurucusu Da Hongfei tarafından desteklenen Flamingo Finance adlı bir proje Ethereum ile NEO arasında yeni bir köprü kurmayı amaçlıyor.

Gitgide büyüyen DeFi dünyasına şimdi NEO destekli yeni bir proje dahil oluyor: Flamingo Finance. Bu DeFi projesi başlangıç aşamasında kullanıcılarına rakiplerine benzer avantajlar sunacak. Kullanıcılar burada yield farming yapabilecek, platforma token yatırıp bunun karşılığında pasif bir şekilde gelir elde edebilecekler.

Peki Diğerlerinden Farkı Ne Olacak?

Flamingo Finance ilk bakışta yEarn Finance gibi uygulamalardan pek de farklı değil gibi görünmekte. Fakat Flamincome adlı uygulama; rakiplerinin sunmadığı bir silaha sahip: Çeşitlilik. Flamingo Finance projesi insanların aynı anda birden fazla blockchain üzerinden yield farming yapmalarına olanak tanıyacak.

Flamingo Finance ekibi, Ethereum tabanlı DeFi projelerinin yalnızca “kendi içinde büyüyen ekosistemler” yaratabildiklerini öne sürmekte. Şirketin misyonu sektöre bir farklılık getirip dışarıya doğru da büyüyen bir ekosistem geliştirmek.

Pratikte Ne Gibi Avantajlar Sunacak?

Flamingo Finance’in Ethereum ile NEO arasında bir köprü işlevi göreceği söylenebilir. Çünkü kullanıcılar Flamingo Finance’e ERC-20 standartlı tokenları yatırabilecek, bunun karşılığında NEO tabanlı (nToken) tokenlar alabilecekler.

Flamingo Finance; Ethereum ve NEO tabanlı varlıklar arasındaki bu geçişin kolaylaşmasını sağlayacak. Şirket bu sürecin “optimizasyonunu ve normalleştirmesini” kendisinin yapacağını iddia etmekte. İlgili sürecin bir parçası da Flamingo Finance’in kendi tokenı olan FLM olacak. Kullanıcılar NEO tabanlı bu tokenı:

  • Farklı blockchainlerdeki varlıklarla staking yapmak,
  • Likidite havuzuna katkıda bulunmak,
  • Marjin işlemlerine likidite sağlamak ve sabitkoin ile staking yapmak ve
  • Yönetim sürecine dahil olmak için kullanabilecekler.

Ne Zaman Kullanıma Hazır Olacak?

FLM tokenlarının 25 Eylül tarihinde kullanıma sununlması planlanıyor. Bu projeyi merakla bekleyen çok fazla insan var. Çünkü NEO kurucusu Da Hongfei, Flamingo Finance’in “eşsiz bir tasarıma” sahip olduğunu söyledi ve projeyi bizzat destekledi.

Flamingo’nun dolaylı yoldan NEO’ya da fayda sağlayacağını söyleyen Hongfei, NEO’nun kendisini bu gibi projeler sayesinde gerçek bir “dijital varlık platformu” olarak konumlandırabileceğini açıkladı.

Bu Yazıyı Paylaş

Etiketler

Beğenebileceğiniz diğer içerikler

0 thoughts on “Flamingo Finance: Ethereum ve NEO Arasındaki Yeni Köprü!”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Anket

Sizce hangi kripto para daha da değerlenecek?

Sonuçları Gör

Yükleniyor ... Yükleniyor ...