FS Insight: IOTA (MIOTA) 250 Dolara Çıkabilir

FS Insight’ın öngörülerine göre 2035 yılına gelindiğinde bir IOTA’nın kendi tokenı olan MIOTA’nın 250 dolara kadar çıktığını görebiliriz.

Kripto para sektörünün tanınan isimlerinden Tom Lee’nin kurduğu FS Insight, MIOTA’nın özellikle 2021 itibarıyla yükselişe geçebileceğini belirtiyor.

İyimser Senaryo

FS Insight yeni bir rapor yayınladı ve IOTA’nın geleceğiyle ilgili bazı öngörülerde bulundu. FS Insight ekibi tarafından yapılan araştırmalara göre IOTA önümüzdeki yıllarda ciddi anlamda değer kazanabilir.

Almanya merkezli bir Blockchain şirketi olan IOTA Foundation şu ana dek çeşitli kurum ve kuruluşlardan 40 milyon dolardan fazla yatırım topladı. Blockchain, dApp, Nesnelerin İnterneti gibi teknolojileri bir araya getiren IOTA Foundation teknoloji dünyasındaki birçok kişinin ilgisini çekiyor.

FS Insight’ın araştırmalarına göre IOTA önümüzdeki yıllarda çok daha fazla kişinin ilgisini çekmeye başlayabilir. Hatta bu araştırmaya göre IOTA’nın toplam değeri 700 milyar doları geçebilir ki bu da MIOTA’nın fiyatının 250 dolara çıkmasını sağlar.

Mümkün mü?

Günümüzde 600 milyon dolarlık bir piyasa değeri bulunan MIOTA’nın anlık fiyatı 0.24 dolar seviyesinde. Dolayısıyla FS Insight raporunun epey iyimser bir rapor olduğunu söyleyebiliriz.

Ne var ki FS Insight ekibi MIOTA’nın 250 dolara çıkmasının mümkün olduğuna inanıyor. Bu araştırmacılara göre eğer IOTA önümüzdeki yıllarda IoT sektörünün lideri haline gelirse MIOTA fiyatının birkaç kat artması işten bile olmaz.

FS Insight raporuna göre IOTA özellikle lojistik, ürün takibi, parça yönetimi gibi alanlarda çığır açabilecek potansiyele sahip. Eğer IOTA bu potansiyele ulaşır ve IoT sektörünün vazgeçilmezi haline gelirse MIOTA fiyatının 2021 yılında artmaya başladığını, 2035 yılında da 250 dolara kadar çıktığını görebiliriz.

Bu Yazıyı Paylaş

Etiketler

Beğenebileceğiniz diğer içerikler

0 thoughts on “FS Insight: IOTA (MIOTA) 250 Dolara Çıkabilir”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Anket

Sizce hangi kripto para daha da değerlenecek?

Sonuçları Gör

Yükleniyor ... Yükleniyor ...