Fujitsu’nun üst düzey yöneticisi IOTA Vakfı’na katıldı

Blockchain yerine kendi geliştirdiği Tangle teknolojisini kullanan IOTA Vakfı, Fujitsu’nun Orta Avrupa Başkanı Rolf Werner’i de ekibine kattı.

Blockchain yerine kendi geliştirdiği Tangle teknolojisini kullanan IOTA Vakfı, Fujitsu’nun Orta Avrupa Başkanı Rolf Werner’i de ekibine katarak son zamanlarda yüksek profile sahip kişileri kadroya alma stratejisini devam ettirdi.

IOTA yöneticileri Werner’in eşsiz bir coşku ve yönetim becerisine sahip olmakla birlikte IOTA için bulunmaz bir değer olduğuna dikkat çektiler.

Ayrıca Werner, IOTA için 2018’in başından beri yapmış oldukları önemli ikinci işe alım olarak değerlendirilebilir. IOTA Vakfı, geçtiğimiz Ocak ayında Volkswagen’in Baş Dijital sorumlusu Johann Jungwirth’i de bünyesine katmıştı.

Werner, Tangle teknolojisi hakkında: “Değiştirilemeyen defter teknolojisi olarak IOTA’nın Tangle’ının olanakları muazzam.” ifadelerini kullandı.

Fujitsu ise Blockchain alanında aktif olarak yer alan bir şirket konumunda. Şirket geçen ay Belçika’da Blockchain inovasyon merkezi açmıştı.

Sending
User Review
0 (0 votes)
Bu Yazıyı Paylaş

Etiketler

Beğenebileceğiniz diğer içerikler

0 thoughts on “Fujitsu’nun üst düzey yöneticisi IOTA Vakfı’na katıldı”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Anket

Sizce hangi kripto para daha da değerlenecek?

Sonuçları Gör

Yükleniyor ... Yükleniyor ...