Galaxy Digital: Altcoin’lere ilgi canlandı, iki altcoin liderlik ediyor

Galaxy Digital’den Josh Lim, altcoin piyasasına ani bir ilgi artışının olduğunu, Ether ve XRP’nin buna liderlik ettiğini söyledi.

Milyarder Mike Novogratz’ın kurucusu ve CEO’su olduğu Galaxy Digital’in alım satım stratejisi başkanı Josh Lim; Ethereum, XRP ve altcoin piyasasında ani bir ilgi artışı olduğunu söyledi.

Bloomberg’e konuşan Lim, “Hacimler, satış dalgasından bu yana biraz cılızdı ama bugün ve geçen haftadan başlayarak altcoin piyasasına olan ilginin canlandığını gördük. Bu bağlamda liderler Ethereum ile Ripple oldu.” şeklinde konuştu.

Gelişmekte olan piyasalarda hacim artışını önemli bir faktör olarak vurgulayan Lim, “Piyasada talebin yükseldiğini görmeye başlıyoruz. Gelişmekte olan piyasa ekonomilerinden çok sayıda alıcı geldiğini duyduk. Latin Amerika’dan bir ilgi kesinlikle var. Dünyanın diğer bölgelerinde çok fazla huzursuzluk var.” dedi.

Coin.Dance’nin verileri Hong Kong, Venezuela, Kolombiya, Mısır, Filipinler ve Singapur’da kayda değer hacim artışları görüldüğünü gösteriyor.

Bu Yazıyı Paylaş

Etiketler

Beğenebileceğiniz diğer içerikler

0 thoughts on “Galaxy Digital: Altcoin’lere ilgi canlandı, iki altcoin liderlik ediyor”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Anket

Sizce hangi kripto para daha da değerlenecek?

Sonuçları Gör

Yükleniyor ... Yükleniyor ...