Herkesin gözü önünde bahse girdiler: Bitcoin 2019’da 28,000$ olacak mı?

İki ünlü kripto para uzmanı, herkesin gözü önünde Bitcoin’in 2019’da 28,000 dolara ulaşıp ulaşmayacağına dair bahse girdi.

Yakınlarda Civic projesinin CEO’su Vinny Lingham, Standpoint Research’ün direktörü Ronnie Moas’ın Bitcoin’in 2019 sonuna kadar 28,000 dolara çıkacağı tahminine cephe aldı. İki kripto para uzmanı, bu konuda 20,000 dolarlık bir bahse girdi.

Bitcoin, 2019’un sonuna kadar 28,000 dolara ulaşırsa Moas, 20,000 dolar kazanacak, aksi durumda ise kazanan Vinny Lingham olacak.

İki isim, Charlie Lee ve Maxine Ryan ile birlikte Bad Crypto Podcast’in canlı bölümünde konuştu. Konuşma sırasında ikili, Bitcoin’in geçmiş, şimdiki ve gelecekteki performansıyla birlikte kripto paradaki çeşitli gelişmelerden bahsettiler.

Moas, bir ara Bitcoin’in fiyatının 2019 yılı içinde 28,000 dolara ulaşacağını tahmin ettiğini söyledi. Benzer bir tahmini daha önce Galaxy Digital’in sahibi Mike Novogratz da yapmıştı. Moas bu tahminini, her geçen gün kaynağı tükenen ve önceden belirlenen limite ulaştığında sona erecek olan Bitcoin için artan talebe dayandırdı.

Moas, ayrıca Bitcoin’in önümüzdeki iki yıl içinde de 50,000 dolar değerinde olacağını düşünüyor.

Moas’ın tahminine katılmadığını ifade eden Lingham ise madencilik şirketlerinin kripto para madenciliğindeki mevcut kârlılık eksikliğinden ötürü varlıklarını nakde çevirmelerinin böyle bir yükselişi engelleyeceği görüşünde.

Kim kazanırsa kazansın 20,000 dolar, Free Ross organizasyonuna bağışlanacak. Free Ross girişimi, meşhur Silk Road karanlık ağ pazaryerinin kurucusu olan Ross Ulbricht’in serbest bırakılması için mücadele etmeyi amaçlıyor.

Sending
User Review
0 (0 votes)
Bu Yazıyı Paylaş

Etiketler

Beğenebileceğiniz diğer içerikler

0 thoughts on “Herkesin gözü önünde bahse girdiler: Bitcoin 2019’da 28,000$ olacak mı?”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Anket

Sizce hangi kripto para daha da değerlenecek?

Sonuçları Gör

Yükleniyor ... Yükleniyor ...