Huobi Kripto Para Borsasından Yeni Müjde!

Huobi Lite mobil uygulaması artık aktif.

Türkiye’nin ve dünyanın popüler kripto para borsalarından birisi olan Huobi, sonunda beklenen yeni mobil uygulamasını kullanıcılara sundu. Huobi Lite isimli mobil kripto para alım satım uygulaması 10 Mart tarihinde yapılan bir duyuru ile tanıtıldı.

Huobi Lite’ın Özellikleri Açıklandı

Huobi kripto para borsasının yeni uygulamasının ABD Doları, Vietnam Dongu, Malezya Ringgiti, Hong Kong Doları ve Çin Yuanı aracılığıyla kripto para alım veya satımı yapmak için kullanılabileceği belirtildi. Bunun yanı sıra itibari paralara ek birkaç farklı ödeme yönteminin ve kredi kartlarının da uygulamada kullanılabileceği belirtildi.

Huobi Lite şu an için Bitcoin, Ethereum, Tether, Huobi Token, EOS, Bitcoin Cash, XRP, Litecoin ve Huobi Dollar destekliyor.  Buna rağmen kripto para borsası konu hakkında yaptığı duyuruda gelecekte daha fazla kripto para biriminin platforma eklenebileceğini açıkladı.

Kullanıcılar sadece mobil uygulamayı kullanarak hesaplarını takip edebilecek, depolama yapabilecek ve alım satım işlemlerine devam edebilecek. Huobi’nin açıklamasında isteyen bir kullanıcının mobil uygulama aracılığıyla beş dakikadan kısa bir sürede Bitcoin satın alabileceği ve bunu hesabına geçirebileceği belirtiliyor.

2013 yılında Leon Li tarafından kurulan kripto para borsası, son yılların en hızlı yükselen platformlarından da birisi olarak biliniyor. Borsanın hizmetleri 170’den fazla ülkeye yayıldı ve Türkiye de bunlardan birisi. Huobi bundan kısa süre önce yeni bir kripto para borsası daha açarak, ulaştığı ülke sayısını da arttırmıştı.

Bu Yazıyı Paylaş

Etiketler

Beğenebileceğiniz diğer içerikler

0 thoughts on “Huobi Kripto Para Borsasından Yeni Müjde!”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Anket

Sizce hangi kripto para daha da değerlenecek?

Sonuçları Gör

Yükleniyor ... Yükleniyor ...