İddia: XRP Fiyatı Yakında Yüzde 55 Düşüş Yaşayabilir

Ripple fiyatı daha fazla düşüşe mi gebe?

Toplam piyasa değerine göre en büyük dördüncü kripto para birimi XRP, 2019 yılının en kötü performans sergileyen coin’lerinden birisi oldu ve bu durum 2020 yılında da değişmeyecek gibi gözüküyor. 12 Mart tarihindeki düşüş sonrasında hafif bir toparlanma yaşasa da 1 Mart öncesi fiyatlara dönemeyen XRP, analistlere göre hala düşüş tehlikesi altında bulunuyor.

Bazı kripto para analistleri önde gelen kripto para biriminin Bitcoin’e karşı %50 gibi bir değer kaybı yaşayabileceğini iddia ediyorlar. Bu düşüş zaten zarar görmüş ve üçüncülükten dördüncülüğe gerilemiş XRP’nin durumunu iyice içinden çıkılmaz bir hale sokabilir.

Ripple Tehlike Altında

Önde gelen kripto para analistlerinden Jack Sparrow, altta görülen tweet’inin içerisindeki grafikte, XRP’nin oldukça kötü bir tablo çizmekte olduğunu ifade etti. Buna rağmen XRP’nin yükseliş emareleri gösterdiği anda BTC’ye karşı XRP alabileceğini ima eden analist, yine de önümüzde XRP için %50’lik bir düşüş olabileceğini itiraf etti.

Analistin XRP/USD ve XRP/BTC analizine göre göre %50’lik düşüş çok daha yavaş gerçekleşecek bir gelişme ancak bu olayın gerçekleşmeyeceği anlamına gelmiyor.

Ripple‘ın %50 düşüş yaşaması fiyatın 0,13 dolardaki dip seviyenin bile altına inmesi anlamına geliyor.

Bu Yazıyı Paylaş

Etiketler

Beğenebileceğiniz diğer içerikler

0 thoughts on “İddia: XRP Fiyatı Yakında Yüzde 55 Düşüş Yaşayabilir”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Anket

Sizce hangi kripto para daha da değerlenecek?

Sonuçları Gör

Yükleniyor ... Yükleniyor ...