İddialı Tahmin: Tron Seneye Ethereum’u Devirecek

Bitcoin geliştiricilerinden Udi Wertheimer, Twitter hesabından Ethereum ve Tron ile ilgili bir açıklama yaptı.

Ethereum ve Tron’un geleceğini değerlendiren Wertheimer, Tron’un önümüzdeki yıl içerisinde Ethereum’u devireceğinidüşünüyor.

Tron’a Destek

Merkezsiz uygulama (dApp) ve akıllı kontrat konusunda şu anda sektörün lideri olarak gösterilen Ethereum aynı zamanda Bitcoin’in hemen ardından piyasanın en büyük ikinci kripto parası konumunda.

Bitcoin geliştiricisi Udi Wertheimer’a göre ise Ethereum şu anda ne kadar lider olursa olsun önümüzdeki yıl Tron tarafından alaşağı edilecek.

Udi Wertheimer bu açıklamayı Tron CEO’su Justin Sun’ın Poloniex hakkında yaptığı açıklamaları dinledikten sonra yaptı. Kripto para sektöründeki pek çok isim Tron ve Poloniex arasında kurulabilecek ortaklığın Tron için son derece faydalı olacağını söylüyor. Wertheimer’a göre ise bu gibi gelişmeler Tron’u Ethereum’un önüne dahi geçirebilir.

Yine sosyal medya hesabından genel bir Ethereum-Tron kıyaslaması yapan Wertheimer, Tron’un Ethereum’dan daha hızlı olduğunu ve Tron’da daha fazla blok olduğunu söyleyerek Tron’u Ethereum’un üstüne koydu.

 

Bu Yazıyı Paylaş

Etiketler

Beğenebileceğiniz diğer içerikler

0 thoughts on “İddialı Tahmin: Tron Seneye Ethereum’u Devirecek”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Anket

Sizce hangi kripto para daha da değerlenecek?

Sonuçları Gör

Yükleniyor ... Yükleniyor ...