İnternet Özgürlüğü Savaşçısından Yeni Kripto Para

Keiser Raporunda yer alan internet girişimcisi Kim Dotcom, yeni eşler arası dijital içeriğini ve kripto para K.IM’i piyasaya sürmeyi planladığını söyledi.

Devrimin Bir Parçası Olmak

Kim, bir kripto devriminin durdurulamayacağına inandığını söylüyor, ancak geliştiricilerin kitleleri ele geçirmek için yapacak daha fazla işi olduğuna dikkat çekiyor.

“Bu devrimin bir parçası olmak istiyorum. İnsanların kriptoyu anlamlı bir şekilde kullanmalarına izin veren ürünleri sunmak istiyorum. Halen alanda eksiklikler var ama bu eksikliklerin giderileceğine inanıyorum.

Orada çok fazla gelişme var. Pek çok yeni ürün geliyor. Kimsenin bu treni durdurması mümkün değil.”

K.IM’in yeni platformu, insanlara dosyaları paylaşma konusunda merkezi bir yol sağlamak için kripto varlıklarını kullanmak üzere tasarlanmış durumda.

“İnsanların internete şifreli bir dosyada içerik yüklemelerine izin veriyoruz, ardından şifreli dosya bir dosya mağazası haline geliyor. Böylece içerideki içeriğe erişmek isteyen insanlar, kripto ödemelerini ve bu alan içindeki her şeyi yaparlar. Böylece alanın içerisinde bulunan bütün dosyalara erişebilirler.

Yani, aracı, banka, kredi kartı olmadan, e-ticaret yapmanın yeni bir yolu bu. Tüketiciden satıcıya veya tüketiciden tüketiciye giden bir yol.”

Özgürlükler bir arada

Popüler dosya paylaşım sitesi Megaupload, 2012 yılında ABD’deki yetkililer tarafından kapatıldı. Kim, K.IM’i şimdiye kadar oluşturduğu en büyük platform haline getirmeye zorluyor.

“K.IM gerçekten internetin verdiği sözü veriyor: konuşma özgürlüğü, ticaret özgürlüğü ve finans özgürlüğü, hepsi bir arada…

Bunun doğası merkezden uzaklaştırılmış ve P2P. Kullanıcı kontrollü. Hiç kimse için dosya barındırmıyoruz. Bu yüzden dosyaları yönetmek gerçekten kullanıcılara bağlı. ”

Bu Yazıyı Paylaş

Etiketler

Beğenebileceğiniz diğer içerikler

0 thoughts on “İnternet Özgürlüğü Savaşçısından Yeni Kripto Para”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Anket

Sizce hangi kripto para daha da değerlenecek?

Sonuçları Gör

Yükleniyor ... Yükleniyor ...