İşlem hacmi ile patlama yaşayan 4 kripto para

Derecelendirme şirketi Weiss Ratings, bir yıl öncesine göre günlük işlem sayısı bazında patlama yaşayan 4 kripto paraya dikkat çekti.

Kripto para derecelendirmeleri de yayınlayan derecelendirme şirketi Weiss Ratings, dün kullanıcı işlemlerinde patlama yaşayan 4 kripto paraya dikkat çekti.

Şirket, 2018 yılının Şubat ayından bu yana yaygın olarak kullanılan kripto paralar arasındaki zincir üstü işlemlerde çarpıcı bir artış olduğunu belirtti.

Weiss Ratings’in değerlendirmelerine göre;

  • Şubat 2018 ile Mart 2019 arasında EOS, işlem hacminin günde 7000’den yaklaşık 4.6 milyona ulaştığını gördü. Bu sayı, Bitcoin’den 14, Ethereum’dan 8 kat fazla.
  • Aynı zaman zarfında küçük değişikler ile bir EOS klonu olan Tron, günlük işlem hacminin piyasaya çıktığı günden bu yana günlük 3000’den 1.9 milyona yükseldiğini gördü.
  • Oyun eşyalı ticareti yapmak için kullanılan bir kripto para olan WAX da işlem hacminde muhteşem bir artış yaşadı: günde 4.4 milyon.
  • En yaygın kullanılan merkezsiz kripto para borsalarından biri olan BitShares, aynı dönemde günde 789,000 işlemden 1.5 milyon işleme çıktı.

Şirket ayrıca günlük işlem sayısı ile Şubat 2018’deki ve Mart 2019’daki ilk 10 kripto parayı karşılaştırdı. Çıkan sonuca bakıldığında aradan geçen bir yılın ardından listenin önemli ölçüde değiştiği görülüyor:

Sending
User Review
0 (0 votes)
Bu Yazıyı Paylaş

Etiketler

Beğenebileceğiniz diğer içerikler

0 thoughts on “İşlem hacmi ile patlama yaşayan 4 kripto para”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Anket

Sizce hangi kripto para daha da değerlenecek?

Sonuçları Gör

Yükleniyor ... Yükleniyor ...