Justin Sun’dan Binance’e 7000 BTC’lik cömert teklif

Tron’un CEO’su Justin Sun, Binance’te 40 milyon dolarlık 7000 BTC’nin çalındığı saldırının ardından destek amacıyla 7000 BTC’ye karşılık 40 milyon USDT yatırarak BNB, BTC, TRX ve BTT alma teklifi ile geldi.

Binance, gece saatlerinde bilgisayar korsanlarının saldırısına uğradı. Borsa, saldırı sırasında 40 milyon 700 bin dolar değerinde 7000 BTC çalındığını açıkladı.

Sektörün ileri gelenleri saldırıyı duyar duymaz borsanın CEO’su Changpeng Zhao’ya ve borsaya oldukça destekleyici yaklaştı. Tron’un kurucusu ve CEO’su Justin Sun da çok cömertti.

Sun, kişisel Twitter hesabından yaptığı açıklamada Binance’i desteklemek için kişisel olarak 7000 BTC değerinde 40 milyon USDT yatırarak BNB, BTC, TRX ve BTT alacağını söyledi.

Zhao ise Sun’un bu jestine karşılık olarak “Desteğin için teşekkürler, bunu gerçekten takdir ediyorum ama şu anda gerek yok. Zararı SAFU fonundan karşılayacağız, yeterli miktar var.” ifadelerini kullandı.

Binance, 2018 yılının Temmuz ayında bir tür acil durum sigortası olarak SAFU adıyla bir fon yaratmıştı. Borsa, işlem ücretlerinin yüzde 10’unu bu fon için ayırıyor.

Bu Yazıyı Paylaş

Etiketler

Beğenebileceğiniz diğer içerikler

0 thoughts on “Justin Sun’dan Binance’e 7000 BTC’lik cömert teklif”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Anket

Sizce hangi kripto para daha da değerlenecek?

Sonuçları Gör

Yükleniyor ... Yükleniyor ...