Kripto para boğalarına potansiyel yıl sonu rallisi için yeşil ışık

En büyük kripto paraları izleyen bir kripto para endeksinde MACD teknik göstergesi, Ekim ayının ortalarından beri ilk kez pozitif.

Kripto para dünyasında heyecan yükseliyor.

En büyük kripto paralardan bazılarını izleyen bir endekse uyarlanan teknik bir gösterge, kripto para piyasasının kötü gidişattan kurtulmak için pozisyon almış olabileceğini gösteriyor.

Bloomberg Galaxy Crypto Index’te MACD teknik göstergesi, son bir ay içinde ilk kez olumlu yönde saptı. Hareket, fonun yaklaşık yüzde 30’unu oluşturan Bitcoin‘deki yükseliş eğilimiyle birlikte geldi. 6,500 dolardan el değiştiren lider kripto para, iki haftanın en yüksek seviyesine ulaştı.

Öte yandan Bitcoin’in Directional Movement Index’indeki (DMI) uzun vadeli trend çizgileri de dijital paranın bu hafta yeni bir boğa aşamasına giriyor olduğunu gösterdi.

eToro’nun kıdemli piyasa analisti Mati Greenspan, “Teknikler ve temeller harika görünüyor. Tüm sinyaller kripto para piyasasında bir Noel Baba rallisine işaret ediyor.” dedi.

Endeksin üçüncü en büyük üyesi olan ve Ripple olarak bilinen kripto para XRP de bu hafta önemli ölçüde değer kazandı. Kripto para, Pazartesi günü yüzde 18 oranında yükseldi.

Sending
User Review
0 (0 votes)
Bu Yazıyı Paylaş

Etiketler

Beğenebileceğiniz diğer içerikler

0 thoughts on “Kripto para boğalarına potansiyel yıl sonu rallisi için yeşil ışık”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Anket

Sizce hangi kripto para daha da değerlenecek?

Sonuçları Gör

Yükleniyor ... Yükleniyor ...