Kripto para borsası Binance’den kurumsal düzeyli analiz bölümü

En büyük kripto para borsalarından biri olan Binance, projelerin derinlemesine inceleneceği kurumsal düzeyli bir analiz bölümü açtı.

En büyük kripto para borsalarından biri olan Binance, kurumsal düzeyli araştırma raporları yayınlamak için bir analiz bölümü açtı.

Binance’in yeni analiz bölümü Binance Research, şeffaflığı ve kripto para alanındaki bilgi kalitesini artırmak amacıyla kurumsal düzeyde araştırma raporları hazırlamayı hedefliyor.

Bölüm, halihazırda Loom Network ve GoChain için kapsamlı iki rapor yayınladı. Yakın bir zamanda Pundi X’le ilgili de kapsamlı bir analiz raporunun geleceği belirtiliyor.

Binance Research, borsanın arkasında olduğu ilk proje değil. Ekim ayı başında borsa, minimum tutar istemeksizin geliştiricilerin ödeyecekleri tutarı belirtmelerine olanak tanımanın yanı sıra tüm listeleme ücretlerini hayır kurumlarına bağışlayacaklarını açıklamıştı. Bu haberi takiben platform, Blockchain Charity Foundation (BCF) adlı Blockchain destekli bir bağış platformu tanıttı. BCF, ilk olarak Doğu Uganda’daki sel ve toprak kaymalarının kurbanlarına para toplamak için kullanıldı. Platform, BTC, ETH ve BNB ile bağış kabul ediyor.

Yine Ekim ayında Binance’in girişim kanadı Binance Labs, merkezsiz dijital içerik ekosistemi Contentos’a milyonlarca dolarlık yatırım yaptı.

2017 yılında Çin’de kurulan Binance, CoinMarketCap’e göre son 24 saatte 532 milyon dolarlık işlem hacmiyle dünyanın en büyük ikinci borsası konumunda.

Faaliyetlerini yavaş yavaş diğer ülkelere genişleten Binance, yakın zamanda Uganda’da itibari para ile kripto para alınıp satılabilen bir borsa açtı.

Eylül ayında ise lider borsa, Singapur’da Singapur Doları’nı destekleyecek olan bir borsanın beta sürümünü yayına aldı. Aynı zamanda Malta Menkul Kıymetler Borsası’nın fintech ve dijital varlık iştiraki MSX PLC ile bir işlem platformu açmak için anlaşma imzaladılar.

Ağustos ayında da Binance ve Lichtenstein Cryptoassets Exchange (LCX) arasındaki iş birliği ile Binance LCX ismiyle yine itibari paralarla kripto para alınıp satılabilen bir platform oluşturuldu.

Sending
User Review
0 (0 votes)
Bu Yazıyı Paylaş

Etiketler

Beğenebileceğiniz diğer içerikler

0 thoughts on “Kripto para borsası Binance’den kurumsal düzeyli analiz bölümü”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Anket

Sizce hangi kripto para daha da değerlenecek?

Sonuçları Gör

Yükleniyor ... Yükleniyor ...