Kripto Para Borsası Bitfinex Uniswap’i (UNI) Listeledi

Kripto para borsası Bitfinex bu haftanın en popüler tokenlarından Uniswap (UNI) için yeni bir müjde verdi. Bitfinex ekibinin bugün öğlen saatlerinde yayınladığı duyuruya göre bundan böyle Bitfinex üzerinden de UNI alınıp satılabilecek.

Piyasaya iki gün önce giriş yapan Uniswap şimdiden Binance, Coinbase Pro, Huobi gibi dev isimlerce listelendi. Uniswap (UNI) için listeleme müjdesi veren bir diğer kripto para borsası Bitfinex oldu. Bitfinex kullanıcıları şu andan itibaren borsaya UNI yatırabiliyor, borsadan UNI çekebiliyorlar. Bitfinex ayrıca UNI/USD ve UNI/USDT paritelerini de destekliyor ve bu sayede alım-satım yapılabiliyor.

Türkiye’nin En Popüler Borsalarından

Ticaret hacmi bakımından dünyanın en büyük borsalarından biri olan Bitfinex, Türkiye’nin de en popüler borsalarından biri konumunda. Bu hafta Chainalysis tarafından yayınlanan rapor, Türkiye’deki kripto para yatırımcılarının en çok kullandıkları borsalardan birinin Bitfinex olduğunu gösterdi.

Yerli kripto para yatırımcılarının en çok kullandığı 3 global borsadan biri olan Bitfinex, bundan böyle UNI işlemlerini de destekleyecek.

UNI çizdiği grafik sayesinde kullanıcılarına son 24 saat içerisinde %25 oranında kazanç sağladı.

Bu Yazıyı Paylaş

Etiketler

Beğenebileceğiniz diğer içerikler

0 thoughts on “Kripto Para Borsası Bitfinex Uniswap’i (UNI) Listeledi”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Anket

Sizce hangi kripto para daha da değerlenecek?

Sonuçları Gör

Yükleniyor ... Yükleniyor ...