Kripto Piyango Platformu FireLotto ICO Düzenliyor!

Başarılı bir şekilde tamamlanan ön satış etkinliğinin ardından FireLotto platformunun resmi token satış etkinliği de start aldı. Dünyadaki ilk blockchain temelli piyangoya destek vermek isteyen kullanıcılar için büyük bir fırsat olarak ifade edilen bu etkinlik Hong-Kong temelli bir firma tarafından düzenleniyor. Etkinlik boyunca FireLotto ekibi FLOT token’lerin %77’sini kullanıcılarla buluşturabilmeyi hedefliyor. Satış etkinliği kapsamında şimdiye dek toplanılan miktar ise 3 milyon doları aştı.
FireLotto platformunun devasa geliştirici ekibinin çekirdek kadrosu platformun tam kapasiteyle çalıştığı zaman sektörde büyük bir ilgi odağı haline geleceğine inanıyor. Ayrıca ekip böylesi bir piyangonun online oyun sektörünü yeniden şekillendirebilecek bir potansiyele sahip olduğuna işaret ediyor. Blockchain teknolojisinden güç alan FireLotto kullanıcılarına çok sayıda benzersiz hizmet ve avantaj sağlamaya hazırlanıyor. Örneğin FLOT token sahipleri platformda satılan her bir bilet üzerinden belirli bir oranda komisyon alabilecekler. Buna göre FLOT token’in fiyatının da sürekli olarak artacağına kesin gözüyle bakılıyor. Akıllı kontratlar aracılığıyla güvence altına alınan platform kullanıcılarına sürekli gelir elde edebileceklerinin garantisini veriyor.

FireLotto Piyango Platformu Hakkında

FireLotto platformu bünyesinde dört farklı oyun piyasasını barındırıyor. Her biri kullanıcısına kaliteli oyun deneyimleri sunan bu piyasaların tamamı Ethereum blockchain’ine dayanan akıllı kontratlardan faydalanıyor. Bu sayede “online piyango” süreci hem etkili bir şekilde yönetiliyor hem de güvenli hale getiriliyor. Sözü geçen akıllı kontratlar piyango katılımcılarının fonlarını topluyor, kazananı rastgele belirliyor ve kullanıcıların bilet satışlarından alacakları komisyonları token sahiplerine dağıtıyor.

Düzenlediği piyangoların adil oyun kuralları çerçevesinde tamamlanmasını büyük bir özenle sağlayan FireLotto ekibi şu sıralar bir ICO etkinliği düzenliyor. Üstelik platformun ICO’su SAFT adı verilen bir anlayışı da benimsemiş durumda. Bu anlayışa göre ABD vatandaşlarından fon toplamak isteyen startup’lar ABD Menkul Kıymet ve Borsalar Komisyon (SEC) tarafından uygulanan katı düzenlemelere tabi olmayabiliyor. ICO etkinliği hâlihazırda devam ediyor. Etkinliğe katılmak ya da daha detaylı bilgi sahibi olmak için platformun web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Sending
User Review
0 (0 votes)
Bu Yazıyı Paylaş

Etiketler

Beğenebileceğiniz diğer içerikler

0 thoughts on “Kripto Piyango Platformu FireLotto ICO Düzenliyor!”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Anket

Sizce hangi kripto para daha da değerlenecek?

Sonuçları Gör

Yükleniyor ... Yükleniyor ...