Max Keiser: Altcoin fenomeni sona erdi

Finans uzmanı ve televizyoncu Max Keiser, bir sonraki kripto para rallisinde paranın Bitcoin’e akacağını ve altcoin fenomeninin sona erdiğini iddia etti.

Bitcoin’e güçlü bir şekilde inanan, finans uzmanı ve Amerikalı televizyoncu Max Keiser, CNBC Africa‘ya verdiği röportajda, bir sonraki kripto para rallisine altcoin’lerin dahil olmayacağını öne sürdü.

Kripto para alanının gelişmesi, Segregated Witness (SegWit) ve Lightning protokolünün benimsenmesiyle insanların Bitcoin‘in sunduklarını ve zincir dışı ölçeklendirmeyi daha iyi anlamaya başladıklarını belirten Keiser’e göre, bu kripto para sahiplerinin paralarını yeniden “en güvenli zincir” olan Bitcoin’e taşımalarına neden olacak.

Bütün paranın Bitcoin’e akmasıyla birlikte altcoin‘lerin çok değersizleşeceğini ve hatta silinip gideceğini iddia eden Keiser, şu anda yaklaşık %60 olan Bitcoin’in piyasa payının da %80’lere veya %90’lara ulaşabileceğini öne sürerek “Altcoin fenomeni bitti.” dedi.

Yine yakın zamanda kıdemli trader Peter Brandt’ten de benzer bir tahmin gelmiş, Bitcoin’in büyümeye devam edeceğini söyleyen Brandt, altcoin’lerin bundan faydalanamayacağını ifade etmişti. 2017’deki boğa koşusunun aksine Bitcoin’deki kazancın bu defa zincirleme etki yaratmayacağını öne süren Brandt, altcoin’lerden çok şey bekleyenlerin büyük hayal kırıklıklarına uğrayabileceklerini söylemişti.

Bu Yazıyı Paylaş

Etiketler

Beğenebileceğiniz diğer içerikler

0 thoughts on “Max Keiser: Altcoin fenomeni sona erdi”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Anket

Sizce hangi kripto para daha da değerlenecek?

Sonuçları Gör

Yükleniyor ... Yükleniyor ...