Microsoft gelişmesi, Enjin’in fiyatını roketledi

Enjin’in Microsoft ile iş birliği yaptığının ortaya çıkması, kripto paranın fiyatının yüzde 50’nin üzerinde artmasını sağladı.

Blockchain projesi Enjin, Microsoft Azure ile iş birliği yapıyor. Teknoloji devi Microsoft’un bulut servisi, aktif topluluk katılımcıları için bir ödül sistemi olan Azure Heroes’i oluşturmak için Enjin’in teknolojisini kullanıyor.

Azure Heroes’in tanıtımını yapan Microsoft, resmi internet sitesinde Microsoft ve Enjin’in Blockchain tabanlı bir rütbelendirme programı oluşturmak için iş birliği yaptığını bildirdi. Açıklamaya göre, topluluğa değerli katkılar sağlayanlar, rozetlerle ödüllendirilecekler. Bu rozetler, çeşitli biçimlerdeki dijital porsuklardan oluşacak. Kullanıcılar dijital porsukları ise CryptoKitties ve Decentraland’a benzer şekilde sahiplerine özgü Non-Fungible Token (NFD) olarak alacaklar.

Aşağıda görülebileceği gibi her bir dijital porsuğun arzı birbirinden farklı. Örneğin Maker’ın arzı 10,000 iken Inclusive Leader porsuğu sadece 100 ile sınırlı.

Enjin’de (ENJ) %50’lik artış

Gelişmenin ardından Enjin’in (ENJ) fiyatı yüzde 53 oranında değer kazandı. ENJ, kripto para borsası Binance’te 820 satoshi’den 1230 satoshi’ye tırmandı.

Bu Yazıyı Paylaş

Etiketler

Beğenebileceğiniz diğer içerikler

0 thoughts on “Microsoft gelişmesi, Enjin’in fiyatını roketledi”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Anket

Sizce hangi kripto para daha da değerlenecek?

Sonuçları Gör

Yükleniyor ... Yükleniyor ...