OKEx’ten Hindistan Pazarına Yönelik Dev Adım

Sektörün en büyük isimlerinden OKEx, Hindistan’daki bir kripto para şirketiyle ortaklık kurdu ve böylece Hindistan pazarına giriş yaptı.

Son zamanlarda Türkiye’deki faaliyetlerini de hızlandıran OKEx, şimdi de Hindistan’a yönelik bir adım attı. CoinDCX adlı şirketle anlaşan OKEx, Hindistan’daki yatırımcılar için özel bir vadeli işlem platformu açacak.

Konu hakkında yapılan açıklamalara göre Hindistan’daki yatırımcılar bu platformda başlangıç aşamasında sekiz farklı kripto parayı kullanabilecekler. Bunların arasında Bitcoin, Ethereum, XRP, Bitcoin Cash, Litecoin, EOS, Cardano (ADA) ve Tron (TRX) olması bekleniyor. CoinDCX tarafından yapılan açıklamaya göre yatırımcılar sözleşmelerde 15 kata kadar varan kaldıraç oranlarından faydalanabilecekler.

OKEx Hindistan Müdürü Zac Zou, Hindistan pazarına giriyor olmalarıyla ilgili bazı açıklamalar yaptı. Hindistan pazarının önemini vurgulayan Zou şunları söyledi:

Dünyanın en büyük ekonomilerinden biri olan Hindistan kripto paraların gelişiminde çok önemli bir rol oynuyor. Biz de bu yüzden ekosistemimize Hindistan’a uygun para birimlerini eklemeye çalışıyoruz.

Bu Yazıyı Paylaş

Etiketler

Beğenebileceğiniz diğer içerikler

0 thoughts on “OKEx’ten Hindistan Pazarına Yönelik Dev Adım”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Anket

Sizce hangi kripto para daha da değerlenecek?

Sonuçları Gör

Yükleniyor ... Yükleniyor ...