Opera’dan Bitcoin ve TRON Desteği

Opera’nın Android versiyonunu kullanan kripto para yatırımcıları bundan böyle tarayıcıyı kullanarak Bitcoin ve TRON ile işlem yapabilecekler.

En popüler İnternet tarayıcılarından biri olan Opera bundan bir süre önce Android versiyonuyla ilgili bir duyuru yapmış, bu versiyonda belli başlı kripto paraları destekleyeceğini belirtmişti.

Opera bu duyuruyu yaptıktan sonra Ethereum’u ve ERC-20 standardına uyan tokenları desteklemeye başlamıştı.

Bitcoin ve TRON Desteği Opera geçtiğimiz gün yeni bir duyuru yayınladı ve tarayıcının Android versiyonuna Bitcoin ve TRON desteğinin geldiğini açıkladı.

Opera tarafından yayınlanan duyuruya göre tarayıcının Android kullanıcıları bundan böyle tarayıcıdaki cüzdanı kullanarak Bitcoin ve/veya TRON ile işlem yapabilecekler.

Opera’dan Bitcoin Yorumu

Bitcoin’i desteklemeye başlayan Opera, yayınladığı duyuruda Bitcoin’in genel özellikleri hakkında bazı açıklamalar yaptı.

Bitcoin’in genelde “spekülatif amaçlarla veya değer saklama amacıyla” kullanıldığını belirten Opera, bu durumun yakın gelecekte değişmeye başlayacağına inanıyor. Opera tarafından yayınlayan duyuruya göre Bitcoin bu gibi gelişmeler sayesinde günlük hayatta yer edinmeye ve gerçek bir “ödeme aracı” olarak kullanılmaya başlayacak.

Opera tarafından atılan bu adımın Bitcoin kullanımı üzerinde tam olarak ne gibi bir etkisi olacak zamanla göreceğiz.

Bu Yazıyı Paylaş

Etiketler

Beğenebileceğiniz diğer içerikler

0 thoughts on “Opera’dan Bitcoin ve TRON Desteği”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Anket

Sizce hangi kripto para daha da değerlenecek?

Sonuçları Gör

Yükleniyor ... Yükleniyor ...