Peter Brandt: Bitcoin’in fazla zamanı yok

Deneyimli borsacı ve teknik analist Peter Brandt’e göre, Bitcoin’in kendini göstermesi için fazla zamanı kalmadı.

Deneyimli borsacı ve teknik analist Peter Brandt, Bitcoin’in (BTC) artık kendisini “doğru ya da yanlış” ilân etmesi için fazla zamanının kalmadığını ifade etti.

Brandt, Twitter‘da kendisine yöneltilen “Bitcoin’in neden icat edildiğini göstermek için yaklaşık 24 ayı kaldığı fikrine katılıyor musunuz? Şimdi değilse ne zaman?” şeklindeki soruya, “Şahsen Bitcoin’in kendisinin doğru veya yanlış olduğunu afişe etmesi için çok zamanı olduğunu düşünmüyorum.” yanıtını verdi.

Bilindiği üzere, küresel koronavirüs salgını piyasalarla birlikte Bitcoin’i de vurdu. Bitcoin’in tüm bu karmaşaya kayıtsız kalmaması ve direnememesi ise onun asıl amacının sorgulanmasına sebep oldu. Bununla beraber savunucuları, bu herhangi bir merkezi otoriteye bağlı olmayan para biriminin merkez bankaları tüm silahlarıyla saldırmaya başladığı zaman kendini göstereceğine inanıyorlar. Bu yüzden Bitcoin’in tüm bu kargaşa içinde kendini göstermesi konusunda artık zamanın daraldığı da söylenebilir.

Yakın zamanda yapılan bir BitMEX araştırması da bundan söz ediyordu. İlgili raporda, Bitcoin’in kısa ömrü boyunca gördüğü en büyük fırsatın kıyasında bulunuyor olabileceği belirtiliyordu. BitMEX’e göre; geniş ölçüde deflasyonist olan Bitcoin’in en büyük sınavı ve fırsatı, görülmemiş parasal genişleme politikalarıyla birlikte kısa süre içinde gelecek.

Bu Yazıyı Paylaş

Etiketler

Beğenebileceğiniz diğer içerikler

0 thoughts on “Peter Brandt: Bitcoin’in fazla zamanı yok”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Anket

Sizce hangi kripto para daha da değerlenecek?

Sonuçları Gör

Yükleniyor ... Yükleniyor ...