Rapçi Lil Windex, Bitcoin Cash şarkısı yayınladı

Geçtiğimiz hafta, Kanadalı rap sanatçısı Lil Windex, Bitcoin’i eleştiren fakat Bitcoin Cash için övgü dolu sözler bulunduran “Bitcoin Ca$h” adlı şarkısına çektiği video klibi yayınladı. Lil Windex, Business Insider’e verdiği röportajda, Bitcoin Cash’in favori kripto para birimi olduğunu ifade ederek, Bitcoin’in neden “zavallı” olduğunu açıkladı.

Kanadalı ünlü rap sanatçısı Windex, Bitcoin’in çatallanması sonucunda oluşan Bitcoin Cash hakkında bir şarkı yayımladı. Diğer çatallanma sonucunda ortaya çıkan kripto para birimlerinin aksine kendisine sağlam bir yer edinmeyi başaran Bitcoin Cash, destekçileri tarafından da gerçek Bitcoin olarak adlandırılıyor. Bu da Bitcoin severleri sinirlendirirken, iki para biriminin arasında kıyasıya bir rekabeti de iyice kızıştırıyor.

Windex, Business Insider’a verdiği röportajda şu ifadeleri kullanıyor:

Şarkıda 20 kere söylediğim gibi Bitcoin Cash’e sahibim. Mümkün olduğu kadar çok Bitcoin Cash satın alın. Ben bunları büyükannenizin en sevdiği rapçi olarak imajımı geliştirmek için kullanacağım.

Lil Windex para mı aldı?
Herkesin kafasında Lil Windex’in sponsorlu bir biçimde bu şarkıyı yapmış olabileceği gerçeği var. Şarkının sponsorla desteklenip desteklenmediği henüz belli değil ama yine de insanlar bu konudan emin gibi.

Sending
User Review
0 (0 votes)
Bu Yazıyı Paylaş

Etiketler

Beğenebileceğiniz diğer içerikler

0 thoughts on “Rapçi Lil Windex, Bitcoin Cash şarkısı yayınladı”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Anket

Sizce hangi kripto para daha da değerlenecek?

Sonuçları Gör

Yükleniyor ... Yükleniyor ...