Ripple ve Litecoin zirvelerde: Bu altcoin’lerin toplulukları eriyor

Litecoin ve Ripple başta olmak üzere birçok kripto paranın Telegram topluluklarının üye sayısı yüzde 25 ila 70 aralığında düşüşler yaşadı.

Bir kripto para meraklısı, kripto paralarla ilişkili yoğun tartışmaların döndüğü Telegram kanallarını mercek altına aldı ve toplulukta yaşanan erimeyi gözler önüne serdi.

Telegram kanallarındaki üye sayıları, alternatif kripto paraların tarihi zirvelere yükseldiği 2018 yılının Ocak ayından başlanarak Kasım 2019 ve Nisan 2020 ile karşılaştırıldı. Ortaya çıkan tablo çarpıcıydı.

2018 yılının Ocak ayında yaklaşık 33 bini bulan Telegram’daki Litecoin topluluğu, bir sonraki yılın Kasım ayında 14 bine ve son olarak da 10 bin 500′ geriledi. Bu, iki yılda yüzde 68’lik bir küçülme anlamına geliyor.

Bir başka çarpıcı sonuç Ripple’daydı. Telegram’daki Ripple kanalının üye sayısı 64 bin 500’den 23 bin 200’e yüzde 64 geriledi. Siacoin, NEO, EOS, Monero, Stratis, Ethereum Classic, Stellar Lumens ve Decred gibi diğer altcoin’lere ilişkin Telegram topluluklarında da yüzde 26 ila 63 arasında değişen kayıplar tespit edildi.

Bu Yazıyı Paylaş

Etiketler

Beğenebileceğiniz diğer içerikler

0 thoughts on “Ripple ve Litecoin zirvelerde: Bu altcoin’lerin toplulukları eriyor”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Anket

Sizce hangi kripto para daha da değerlenecek?

Sonuçları Gör

Yükleniyor ... Yükleniyor ...