Ripple Yorumları: XRP/USD Teknik Analizi

Ripple (XRP) teknik analizi ve XRP/USD fiyat tahmini iyi günlerin işaretçisi konumunda.

Ripple (XRP) fiyatı son birkaç gündür yükseliş trendine girmiş gibi gözükse de XRP/USD işlem çifti bir türlü beklenen 0,20 dolar seviyesinin üstüne çıkamadı ve yatırımcıların endişeli bekleyişi sürüyor.

Ripple Yorum

Ripple özellikle 0,1450 dolar seviyesinde önemli bir desteğe sahip olduğunu daha önceki iki düşüş trendinde gösterdi ve burayı savunmayı başardı. XRP/USD işlem çifti şu an için 2 saatlik grafik kapsamında 0,1660 dolara kadar olan bir trendin başlangıcında gözüküyor ve fiyat buradan 0,1770 dolara kadar yükselebilir.

XRP’nin 0,1500 dolar noktasından yakaladığı sıçrama, 0,1550 dolardaki güçlü direncin de aşılması ile sonuçlandı. 2 saatlik XRP grafiğinde 50 saatlik basit hareketli ortalama olumlu bir tablo çiziyor ve %50’lik Fibonacci geri çekilme seviyesi de 0,1760 dolardan 0,1447 dolara kadar olan düşüşün bir daha tekrarlanmayacağının sinyalini veriyor.

Uzmanların Ripple Yorumları 2020

Grafik buna ek olarak %61,8’lik Fibonacci seviyesinin 0,1760 dolara kadar yükselişin önümüzdeki günlerde gelebileceğini gösteriyor. Eğer herhangi bir kırılma ve beklenmeyen bir fiyat hareketi olmazsa yatırımcıların alım baskısı fiyatı kesinlikle yükseltecektir.

Ripple’ın 0,1700 dolardaki direncin üstüne çıkması 2020 yılına dair XRP yorumlarının da tamamen olumlu bir hal almasını sağlayabilir. Fiyatın ters bir hareket durumunda göstereceği en büyük dayanak ve destek noktası ise 0,1520 dolar seviyesinde yer alıyor.

Bu Yazıyı Paylaş

Etiketler

Beğenebileceğiniz diğer içerikler

0 thoughts on “Ripple Yorumları: XRP/USD Teknik Analizi”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Anket

Sizce hangi kripto para daha da değerlenecek?

Sonuçları Gör

Yükleniyor ... Yükleniyor ...