Sony’den Kripto Para Şirketine Yüklü Yatırım

Japonya’nın dev isimlerinden Sony kısa süre önce bir kripto para şirketine yatırım yaptı.

Bitwala adlı kripto para şirketi faaliyetlerini çeşitlendirmek ve daha verimli bir hizmet sunabilmek için Seri A yatırımı toplamaya başladı. Bu süreç içerisinde Bitwala’ya oldukça önemli şirketlerden yatırım geldi.

Japonya’nın dev şirketlerinden Sony, Bitwala’nın Seri A yatırımına katkıda bulunan isimlerden birisi oldu. Sony’nin yanı sıra NKB Group gibi şirketlerden de yatırım geldi. Bu iki ismin Bitwala’ya toplamda 14.5 milyon dolar civarında yatırım yaptıkları belirtiliyor.

Bitwala günümüzde Avrupa Ekonomik Bölgesi içerisindeki 31 farklı ülkeye hizmet veriyor. Şirket bundan birkaç ay önce solarisBank ile işbirliği yapmaya başlamıştı. Bitwala kullanıcıları bu işbirliği sayesinde kendi banka hesaplarından Bitcoin ticareti yapabiliyorlar.

Bitwala, Sony gibi şirketlerden yatırım aldıktan sonra bu süreç hakkında bir açıklama yaptı ve Seri A yatırımlarının nasıl kullanılacağına dair bazı bilgiler verdi. Şirketin açıklamalarına göre bu yatırımlar Bitwala’nın kullanıcı kitlesini genişletmek, ekibi büyütmek ve yeni hizmetler geliştirmek için kullanılacak.

Sony ve Kripto Para

Japonya’nın en büyük şirketlerinden biri olan Sony şu ana dek kripto para ve Blockchain ile ilgili çeşitli adımlar attı.

Bu Yazıyı Paylaş

Etiketler

Beğenebileceğiniz diğer içerikler

0 thoughts on “Sony’den Kripto Para Şirketine Yüklü Yatırım”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Anket

Sizce hangi kripto para daha da değerlenecek?

Sonuçları Gör

Yükleniyor ... Yükleniyor ...