Telegram’ın TON Projesinin Lansman Tarihi Belli Oldu

Şu ana kadar ne zaman başlatılacağı konusunda bir belirsizliğin bulunduğu TON Blockchain projesi resmi olarak Ekim sonunda Telegram tarafından başlatılacak.

Gelişim süreci hakkında çekingen davrandıktan sonra, Telegram çekirdek ekibi, Telegram Open Network (TON) Blockchain’in çok beklenen lansmanının Ekim ayının sonunda gerçekleşeceğini onayladı.

Böyle bir duyuru mesajlaşma uygulaması devi tarafından projenin orijinal yatırımcılarına gönderilen bir e-postada yapıldı.

Anahtarlarını hazırla

Belirtilen e-posta, yatırımcılara, TON hesapları için genel ve özel anahtarlar oluşturmaya izin veren TON Anahtar Üretimi Yazılımı ile sağlandığını belirtiyor.

GRAM tokenlarını alabilmek için, tüm ICO katılımcılarının en geç 16 Ekim tarihine kadar Telegramı yüklemeleri gerekiyor.

Tarihi bir ICO

Telegram, 2018’in başlarında dünyanın en büyük ilk coin teklifini gerçekleştirdi ve bir grup akredite edilmiş yatırımcıdan 1,7 milyar dolar fon topladı. Token Satın Alma Anlaşmasına göre, TON Blockchain’in 31 Ekim’e kadar piyasada olması bekleniyor. Aksi takdirde yatırımcılarına geri ödeme yapması gerekecek.

Telegram ve TON Vakfı, ağın doğrulayıcıları olarak hareket etmeyecek. Bunun yerine, blokları onaylamak için önemli miktarda tokenı olan kullanıcılara güvenecekler.

Bu Yazıyı Paylaş

Etiketler

Beğenebileceğiniz diğer içerikler

0 thoughts on “Telegram’ın TON Projesinin Lansman Tarihi Belli Oldu”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Anket

Sizce hangi kripto para daha da değerlenecek?

Sonuçları Gör

Yükleniyor ... Yükleniyor ...