“Yakında bir başka kripto para daha dört basamaklı fiyata ulaşabilir

Bir kripto para analistine göre, yılın başından bu yana önemli ölçüde değer kazanan Maker (MKR), yakında dört basamaklı bir fiyat seviyesine ulaşabilir.

CoinDesk analisti Sam Ouimet, yakında bir başka kripto paranın daha dört basamaklı bir fiyat etiketine sahip olabileceğini ileri sürdü.

Analist, CoinDesk‘teki değerlendirmesinde yılın başından bu yana yaklaşık yüzde 70 oranında değerlenen Maker Dao (MKR) için teknik görünümün yeni bir fiyat rallisinin başladığına işaret edebileceğini yazdı.

Analist, çok uzak olmayan bir gelecekte fiyatın yükselen üçgen olarak bilinen bir teknik modelden başarılı bir şekilde yukarı yönlü kopuş yaşaması durumunda 1100 doların üzerine çıkabileceğini iddia ediyor. Ouimet, devamında fiyat hareketlerinin ardındaki hız ve büyüklüğü ölçmek için kullanılan RSI ve alış-satış baskısını ölçmek için kullanılan CMF gibi göstergelerin her ikisinin de boğa bölgesinde olduğunu yazdı. Ouimet, böyle bir artışın Eylül ayının ortasından daha erken bir dönemde gelebileceğini belirtti.

Analist son olarak fiyatın şu anda 575 dolarda bulunan yükselen üçgen desteğinin altında kabul görmesi durumunda yükseliş görünümünün geçersiz hale geleceği yorumunu yaptı.

Bu Yazıyı Paylaş

Etiketler

Beğenebileceğiniz diğer içerikler

0 thoughts on ““Yakında bir başka kripto para daha dört basamaklı fiyata ulaşabilir”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Anket

Sizce hangi kripto para daha da değerlenecek?

Sonuçları Gör

Yükleniyor ... Yükleniyor ...