12 milyon kullanıcılı Revolut, 4 coin daha listeliyor

Popüler bankacılık platform Revolut, bu ay 4 coin daha ekleyeceğini açıkladı. Bunlar Eos, OMG Network, Tezos ve 0x olacak.

İngiliz fintek şirketi Revolut, alım satım için listelediği kripto paraların sayısını artırıyor. Londra merkezli bankacılık platformu, bugün yaptığı açıklamada, bu ay EOS (EOS), OMG Network (OMG), Tezos (XTZ) ve 0x’i (ZRX) listeleyeceğini bildirdi.

Revolut’un listelediği ilk kripto para, Bitcoin’di ve Bitcoin için alım satım hizmetleri, 2017 yılının Temmuz ayında başlatılmıştı. Kısa süre sonra Ether ve ardından Litecoin eklendi.

Revolut, bu sene kripto paraları daha erişilebilir kılmak için önemli çalışmalar yaptı. Şirket, bu yaz New York merkezli Paxos ile ortaklık kurdu ve 49 ABD eyaletinde bulunan müşterilerine Bitcoin ve Ether alım satımı olanağı sağlayacağını duyurdu.

Eylül ayında platform, kripto para hizmetlerini Avustralya’ya genişletti. Şu anda Revolut; Bitcoin, Ether, Litecoin, Bitcoin Cash ve Stellar dahil olmak üzere Avustralyalı müşterilerin altı kripto parayla işlem yapmalarına imkan tanıyor.

Son rakamlara göre Revolut’un dünya çapında 12 milyonun üzerinde kullanıcısı bulunuyor. Şirket, bu yılın başlarındaki bir D Serisi finansman turunda 80 milyon dolar elde etmişti. Revolut’un değerlemesinin ise 5.5 milyar dolar olduğu belirtiliyor.

Bu Yazıyı Paylaş

Etiketler

Beğenebileceğiniz diğer içerikler

0 thoughts on “12 milyon kullanıcılı Revolut, 4 coin daha listeliyor”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Anket

Sizce hangi kripto para daha da değerlenecek?

Sonuçları Gör

Yükleniyor ... Yükleniyor ...