6 Nisan: UNI’de beklenti büyük!

Uniswap yeni zirvelere hazır görünüyor.

Uniswap UNI coin 12 saat grafiği, yüksek yüksekler ve yüksek düşükler oluşturan bir paralel kanal formasyonu oluşturuyor. Bu formasyonda alt destek kırılırsa düşüş trendi görülebilir. Ancak kırılmazsa yükseliş olacaktır.

Şu anda bakıldığında UNI en son düşük seviyesinden %16 oranında yükselmiş görünüyor. Bu trendin devam etmesi fiyatı 39 doların üzerine çıkarabilir.

IntoTheBlock ‘un (IOMAP) verileri şu anda 10,500 adresin yaklaşık 261 milyon UNI token tuttuğunu ve bu tokenlerin ortalama fiyatının 27,95 dolar olduğunu gösteriyor.

Bu yatırımcılar yaşanacak kısmi bir düşüş trendini kıracaklardır. Bunun yanında dirençlerde görülen zayıflık, satın alma baskısının üstün geleceği anlamına gelebilir.

12 Saatlik grafikte, 50 MA 30,26 dolar, 100 MA 28,29 dolar seviyelerini gösterirken, 27,95 dolar altındaki bir kapanış düşüş trendi başlatacaktır. Böyle bir durumda UNI coin 22,06 dolara kadar gerileyebilir.

Yukarı yönlü harekette ise 32,5 dolar ve 35 dolar dirençleri bizi bekliyor olacak. Önümüzdeki günlerde bu dirençlerin kırılması UNI fiyatını 39,12 dolara kadar yükseltebilir.

Bu Yazıyı Paylaş

Etiketler

Beğenebileceğiniz diğer içerikler

0 thoughts on “6 Nisan: UNI’de beklenti büyük!”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Anket

Sizce hangi kripto para daha da değerlenecek?

Sonuçları Gör

Yükleniyor ... Yükleniyor ...