650 Bin Dolara Satılan Yat NFT’si, The Sandbox’da Satılan En Pahalı NFT Oldu

Metaverse ve NFT geliştirici olan Republic Realm, The Sandbox altyapısında tasarladığı Fantasy Island oyununa ait ‘Metaflower Super Mega Yatch’ isimli NFT’yi, OpenSea platformu üzerindeki açık arttırmada 149 WETH (yaklaşık 650.000 dolar)’e sattı.

 

The Sandbox’da rekor fiyata satılan MetaFlower Yatch, Fantasy Island oyununa eklenmesi beklenen, sahiplerine: özel adalar, jet skiler ve sürat tekneleri sunan lüks NFT koleksiyonu Fantasy Collection varlıklarından biridir. Dört kata sahip olan yat NFT’sinde: iki helikopter pisti, birden fazla dinlenme alanı, bir jakuzi ve bir dans pisti bulunuyor.

The Sandbox Adidas, Atari, Bored Ape Yatch Club, Binance, Snoop Dogg, The Smurfs ve diğerleri gibi bilinen markalar, ayrıca kişiler ile işbirliği içinde olan bir Metaverse projesidir.

Fantasy Island, 100 özel adadan oluşmaktadır. Her birinin üzerinde inşa edilmiş villa bulunan adalardan oluşan koleksiyon, satışa sunulduktan sonra 24 saat içinde tükendi. Koleksiyon parçaları şu anda taban fiyatı 62 ETH’den (yaklaşık 275.000) işlem görmektedir. Oyunda kendinize ait adanızda istediğiniz gibi vakit geçirebilir, NFT’lerinizi sergileyebilir, arkadaşlarınızı adanıza davet edebilirsiniz. Sadece ada sahiplerine özel beach club’a ve discord kanalına katılabilirsiniz.

Bu Yazıyı Paylaş

Etiketler

Beğenebileceğiniz diğer içerikler

0 thoughts on “650 Bin Dolara Satılan Yat NFT’si, The Sandbox’da Satılan En Pahalı NFT Oldu”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Anket

Sizce hangi kripto para daha da değerlenecek?

Sonuçları Gör

Yükleniyor ... Yükleniyor ...