Avrupa’nın en büyük borsasından 3 kripto para için güzel haber

Piyasalarının genelinde durağanlık hakimken kripto para açılımları son gaz devam ediyor. Avrupa’nın en büyük menkul kıymetler borsasından 3 kripto para için listeleme müjdesi geldi.

Avrupa’nın en büyük menkul kıymetler borsası Deutsche Börse’den 3 kripto para için müjde! Artık Avrupalı ve Alman yatırımcılar kolaylıkla menkul kıymetler borsasından kripto para satın alabilecekler.

CoinShare; Bitcoin, Ethereum ve Litecoin üzerinden çıkarmış olduğu borsa yatırım fonları (ETN)  Xetra ve Börse Frankfurt’ta listeleyecek. Üç kripto para adına çıkarılan borsa yatırım fonlar,ı fiziksel olarak Bitcoin, Ethereum ve Litecoin’e dayanıyor.

Listelemenin AB gibi yüksek finansal standartlara sahip regüle olmuş menkul kıymetler borsasında listelenmesi kripto paralar için oldukça güçlü bir açılım oldu.

Üç kripto paranın menkul kıymetler borsasında listelenmesi kurumsal yatırımcılara davetiye çıkarıyor. Kripto para borsalarındaki regülasyon eksikliğinden tedirgin olan kurumsal yatırımcılar, bu sayede kripto para piyasalarına rahat giriş sağlayabiliyor.

Litecoin, Grayscale’in portföyünde de yer alıyor. Litecoin yazının kaleme alındığı saatte 170 doların üstünde işlem görüyor. 11.6 milyar dolarlık toplam piyasa büyüklüğü ile Litecoin (LTC) CoinMarketCap sıralamasında 14’üncü sırada yer alıyor.

LTC yaklaşık 1 ay önce 412 dolar ile tüm zamanların rekoruna imza attı. Aşağıdaki grafikte LTC fiyatlarındaki değişimi görüyoruz.

3 kripto para Avrupa’nın en büyük borsasından 3 kripto para için güzel haber

Deutsche Börse portföyüne eklemiş olduğu 3 yeni ETN ile kripto para yatırım fonu sayısı 15’e çıkarmış oldu.

Bu Yazıyı Paylaş

Etiketler

Beğenebileceğiniz diğer içerikler

0 thoughts on “Avrupa’nın en büyük borsasından 3 kripto para için güzel haber”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Anket

Sizce hangi kripto para daha da değerlenecek?

Sonuçları Gör

Yükleniyor ... Yükleniyor ...