Binance 3 Yeni İşlem Çiftini Listeliyor ve Ethereum Ağ Yükselmesini Destekliyor

Dünyanın en büyük işlem hacmine sahip kripto para borsası Binance, 3 yeni işlem çifti listeleyeceğini ve Ethereum (ERC20) ağ yükseltmesini destekleyeceğini duyurdu.

Binance, 23 Haziran Perşembe günü yaptığı açıklamada platformda 3 yeni işlem çifti listeleyeceğini duyurdu. Binance ekleyeceği işlem çiftleri ile Gifto (GTO), Synthetix Network (SNX), Wrapped Bitcoin (WBTC) ve Ethereum (ETH) sahiplerine yeni alım-satım fırsatları tanıyacak.

Açıklamaya göre yatırımcılar 24 Haziran Cuma TSİ 13:00‘dan itibaren GTO/BUSD, SNX/ETH ve WBTC/BUSD işlem çiftleri ile alım-satıma başlayabilecek.

Binance Ethereum ağ yükseltmesini destekliyor

Binance ayrıca yaptığı bir başka açıklama ile Ethereum ağ yükseltmesini destekleyeceğini duyurdu. Açıklamaya göre ağ yükseltmesi 15.050.000 Ethereum blok yüksekliğinde gerçekleşecek. Binance ayrıca kullanıcılara referans olması için yükseltmenin 29 Haziran tarihinde TSİ yaklaşık olarak saat 13:43‘de başlayacağını söyledi.

Ağ yükseltmesi nedeniyle ETH ve ERC-20 tokenları için yatırma ve çekme işlemleri 29 Haziran saat 12:43‘den itibaren askıya alınacak. ETH ve ERC-20 tokenlarının alım-satım işlemleri ise yükseltmeden etkilenmeyecek.

Yükseltilen ağ kararlı hale geldiğinde ETH ve ERC-20 tokenları için yatırma ve çekme işlemleri yeniden başlatılacak.

Ayrıca hesaplarında ETH ve ERC-20 tokenlarına sahip bulunan kullanıcılar için ilgili tüm teknik gereksinimleri Binance üstlenecek.

Bu Yazıyı Paylaş

Etiketler

Beğenebileceğiniz diğer içerikler

0 thoughts on “Binance 3 Yeni İşlem Çiftini Listeliyor ve Ethereum Ağ Yükselmesini Destekliyor”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Anket

Sizce hangi kripto para daha da değerlenecek?

Sonuçları Gör

Yükleniyor ... Yükleniyor ...