Binance CEO’su: Bitcoin Fiyatı Bir Milyon Dolar Olacak

 büyümeye devam edeceğini vurgulayan Zhao, kripto para sektöründeki dengelerin zaman içerisinde değişebileceğini de belirtti.

Binance CEO’su Changpeng Zhao’nun Bitcoin’in geleceğine dair epey umutlu olduğunu biliyoruz. Kendisi bu görüşlerini yayın sırasında da açık bir şekilde ifade etti ve Bitcoin’in başarılı olacağından “emin olduğunu” söyledi.

Kripto para piyasasının şu an için -özellikle geleneksel piyasalara kıyasla- çok küçük olduğunusöyleyen Zhao bu durumun zamanla değişeceğini ve kripto para piyasasının büyüdükçe büyüyeceğini düşünüyor. Onun tahminlerine göre Bitcoin bu süreç içerisinde piyasanın kralı olmaya devam edecek ve iyice değer kazanacak.

Changpeng Zhao bunun birkaç aylık bir süreç olduğunu düşünmüyor. Hatta onun tahminlerine göre bu tahminlerin gerçekleşmesi için 5, belki de 10 yıl beklemek gerekecek. Fakat Zhao bu bekleyişin bir noktada meyve vereceğine de inanıyor.

Yayının sonunda kendisine Bitcoin fiyatıyla ilgili yöneltilen bir soruyu yanıtlayan Zhao, BTC’nin bir gün 1 milyon dolar olabileceğini söyledi. Fakat Zhao bunun ne zaman, ne şekilde yaşanacağıyla ilgili pek detay paylaşmadı.

10 Yıldan Sonra Ne Olacak?

Changpeng Zhao’nun yayın sırasında yaptığı en ilginç açıklamalardan biri de 10 yıldan sonra ne olacağıyla ilgiliydi. Çünkü Zhao kripto para sektörünün önümüzdeki 5-10 yıl içerisinde büyüyeceğini, belli bir süreden sonra ise değişmeye başlayacağını düşünüyor.

Changpeng Zhao’nun da belirttiği üzere Bitcoin şu anda kripto para piyasasında adeta rakipsiz bir şekilde hüküm sürüyor. Zhao Bitcoin’in piyasadaki hakimiyetinin önümüzdeki yıllarda da süreceğine inanıyor. Fakat Zhao bunun zaman içerisinde değişeceğini eklemeyi de ihmal etmiyor.

Kripto para konusunda uzun vadeli düşünmek gerektiğini söyleyen Zhao bundan 20 yıl, hatta 100 yıl sonrasına işaret ediyor. Bu kadar süreç içerisinde Bitcoin’den çok daha iyi, çok daha hızlı kripto paraların geliştirilebileceğini söyleyen Zhao, Bitcoin’in tahtının zaman içerisinde kapılacağını belirtiyor. Fakat Zhao bunu söylerken Bitcoin’in ortadan kaybolmayacağını ve hala kullanılacağını da ekliyor.

Bu Yazıyı Paylaş

Etiketler

Beğenebileceğiniz diğer içerikler

0 thoughts on “Binance CEO’su: Bitcoin Fiyatı Bir Milyon Dolar Olacak”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Anket

Sizce hangi kripto para daha da değerlenecek?

Sonuçları Gör

Yükleniyor ... Yükleniyor ...