Binance CEO’su Zhao: İş birliğimizi kötü bir şey gibi gösterdiler

Binance kurucusu ve CEO’su Changpeng Zhao’dan Bloomberg’in “Binance soruşturma altında” haberine tepki geldi.

Tüm kripto evreninin kısaca “CZ” olarak da bildiği Zhao, “Bizim iş birliğimizi kötü bir şey gibi gösterdiler” dedi.

Kripto para evreni 24 saat içinde iki büyük haberle çalkalandı. Elon Musk, Tesla’nın Bitcoin ile araç alımını askıya aldığını açıkladı. Gün içinde bu hamle tartışılırken öğleden sonra ise Bloomberg tarafından “Binance ABD Adalet Bakanlığı ve İç Gelir Servisi tarafından soruşturuluyor” haberi geçildi.

Tesla haberiyle zaten düşüşte olan kripto para piyasası, Binance iddiasıyla daha da aşağıya gitti. Binance kurucusu ve CEO’su Changpeng Zhao ise kişisel Twitter hesabından Bloomberg’in haberi verme şekline tepki gösterdi.

“Haberin başlığı kötü” diyerek sözüne başlayan CZ, “haber” kelimesini de tırnak içine alarak aslında konunun haber değeri bile taşımadığını imâ etti ve şu ifadeleri kullandı:

“‘Haberin’ başlığı kötü. Aslında metni o kadar kötü değil (ama kim okur ki). Yazı, Binance’in, kötü oyunculara karşı kanun güçleriyle nasıl iş birliği içinde olduğunu anlatıyor ancak nasıl olduysa bunu kötü bir şeymiş gibi gösterdiler… Neyse. Çalışmaya devam”

CZ bu yorumundan sonra Binance’in konuyla ilgili kurumsal açıklamasını da Retweet ederken, hemen ardından bir tweet daha attı ve “Bir yerde FUD görüyorsanız, ‘takipten çık’ tuşuna basın. Teşekkürler!” yazdı.

Bu Yazıyı Paylaş

Etiketler

Beğenebileceğiniz diğer içerikler

0 thoughts on “Binance CEO’su Zhao: İş birliğimizi kötü bir şey gibi gösterdiler”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Anket

Sizce hangi kripto para daha da değerlenecek?

Sonuçları Gör

Yükleniyor ... Yükleniyor ...