Binance Jersey kapatılıyor: Binance CEO’su doğruladı

Binance’in geçen yılın Ocak ayında faaliyete geçirdiği kripto para borsası Binance Jersey, önümüzdeki ayın sonunda kapatılacak.

İtibari para ile kripto para alım satımı yapılabilen Avrupa ve İngiltere pazarına odaklı kripto para borsası Binance Jersey, önümüzdeki ayın sonunda kapatılacak.

İddiaları doğrulayan Binance CEO’su Changpeng Zhao, kapatılma kararının gerekçesini artık Binance Jersey’e ihtiyaç olmadığı şeklinde açıkladı. CEO, “Mevcut durumda daha iyisi Binance.com tarafından sunuluyor. Kullanıcıların herhangi bir kaybı olmayacak.” ifadelerini kullandı.

CoinTelegraph tarafından bildirildiği üzere Binance Jersey, 30 Ekim’de Euro, Sterlin, Bitcoin ve Ether cinsinden yeni para yatırma işlemlerini kapatacak. Halihazırda yeni kullanıcı kayıtlarını kapatan borsa, 9 Kasım’a kadar tüm işlem çiftleri için alım satıma ve para çekmeye izin verecek. Binance Jersey, 30 Kasım’da ise tamamen faaliyetlerini sonlandıracak.

CoinMarketCap verilerine göre, Binance Jersey’in son 24 saatteki işlem hacmi 201 bin 703 dolar olarak gerçekleşti.

Binance Jersey, faaliyetlerine 2019 yılının Ocak ayında başlamıştı. Platform, Binance’in küresel genişlemesinin bir parçası olarak Avrupa ve Birleşik Kralık kanalını oluşturuyordu. Borsa, Türkiye’den de kullanılabiliyordu. Binance Jersey’in net kullanıcı sayısı bilinmiyor ancak SimilarWeb’e göre Binance.je, Eylül ayı boyunca 45 bin ziyaret aldı. Ziyaretlerin yüzde 15’inden fazlası ise Türkiye’dendi.

Bu Yazıyı Paylaş

Etiketler

Beğenebileceğiniz diğer içerikler

0 thoughts on “Binance Jersey kapatılıyor: Binance CEO’su doğruladı”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Anket

Sizce hangi kripto para daha da değerlenecek?

Sonuçları Gör

Yükleniyor ... Yükleniyor ...