Binance, SEPA ile euro yatırma işlemlerini askıya alıyor

Binance, Avrupalı kullanıcılarının banka transferi kanalıyla euro işlemlerini 7 Temmuz Çarşamba TSİ 11.00’e kadar askıya aldı.

Kripto para borsası Binance, dün Avrupalı kullanıcılarına gönderdiği anlaşılan e-postada, banka transferi kanalıyla euro yatırma işlemlerini, 7 Temmuz Çarşamba TSİ 11.00’den itibaren geçici olarak askıya alacağını duyurdu.

Kararın şirketin kontrolü dışındaki nedenlerle alındığı vurgulandı.

Açıklamada, kullanıcıların Binance’e kredi veya debit kart üzerinden euro yatırıp kripto para almaya devam edebilecekleri ifade edildi. Devamında ise “İş ortaklarımızla bir çözüm bulmak için sıkı çalışıyoruz. Sabrınız için teşekkür ederiz. Bu süre zarfında SEPA üzerinden yapılacak herhangi bir para yatırma işlemi 7 iş günü içinde iade edilecektir.” denildi.

Binance’ten kullanıcılara gönderilen e-postada banka kanalıyla euro yatırma işlemlerinin askıya alınacağı bildirildi

Binance, banka transferi ile euro yatırma işlemlerini geçtiğimiz yılın Haziran ayında devreye almıştı.

Geçtiğimiz günlerde İngiliz bankacılık kuruluşu Barclays, Birleşik Krallık’ta finansal piyasaları denetleyen kuruluş FCA’in bildirimini gerekçe göstererek müşterilerinin Binance’e kredi veya banka kartıyla para yatırmalarını yasaklamıştı. Bu kararın ardından Binance’ten yapılan açıklamada, Barclays’in adımının bir yanlış anlamaya dayandığı, FCA’in bildiriminin Binance.com üzerinde doğrudan bir etkisi olmadığı belirtilmişti.

Bu Yazıyı Paylaş

Etiketler

Beğenebileceğiniz diğer içerikler

0 thoughts on “Binance, SEPA ile euro yatırma işlemlerini askıya alıyor”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Anket

Sizce hangi kripto para daha da değerlenecek?

Sonuçları Gör

Yükleniyor ... Yükleniyor ...