Binance tarafından dağıtılan sınırlı sanal eşyalara yoğun ilgi

Binlerce kullanıcı kripto para borsası Binance’in sadece 10 adet basılacak NFT’lerinden birini alabilmek için sıraya girdi.

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından Binance, 15 Aralık’ta başlattığı dijital koleksiyon malları serisinde son parçayı önceki gün duyurdu.

Bu dijital koleksiyon ürünleri, non-fungible token (NFT), yani birbirleriyle değiştirilemez token niteliği taşıyor.

Serinin altıncı parçasında sadece 10 NFT bulunacak. İlk parça NFT’ler dileyen herkese gönderildi. Bununla beraber NFT’ler, ikinci parçada 1000 adet, üçüncü parçada 500 adet, dördüncü parçada 250 adet ve beşinci parçada ise 100 adet olacak şekilde oluşturuldu.

Son koleksiyon parçaları “Exchange The World 2019” olarak adlandırıldı.

Bir dijital koleksiyon ürünü, ne kadar sınırlı ise o kadar değerli oluyor. Serinin son parçası sadece 10 ürünle sınırlı tutulacağından muhtemelen değeri de bu tür ürünlerin alınıp satıldığı sanal pazar yerlerinde o ölçüde yüksek olacak.

Son Binance NFT’leri, açıklamada Binance ekibi tarafından belirtilen görevleri tamamlayanlar arasından rastgele seçilecek 10 kullanıcıya dağıtılacak.

Exchange The World 2019 NFT’lerinden birini almaya hak kazanabilmek için kullanıcıların 30 Aralık 2019 TSİ 16.00’ya kadar,

  • Twitter ya da Facebook’ta Binance’i takip etmeleri
  • Kampanya gönderisini retweet ederek ya da paylaşarak #BinanceCollectibles etiketi ile 2020 yılında Binance’ten umduklarını yazmaları
  • ERC-1155’i destekleyen bir cüzdan edinmeleri
  • Linkteki formu doldurmaları gerekiyor.

Kullanıcıların ayrıca Binance hesap e-mail’ini, paylaşım yaptıkları sosyal medya hesabını ve ERC-1155 uyumlu cüzdanlarının ETH yatırma adreslerini vermeleri isteniyor.

Açıklamaya göre ERC-1155 destekli bir cüzdan için Binance’in Trust Wallet’ı kullanılabilir. NFT’ler, Enjin (ENJ) ekibi tarafından basılarak etkinlik sonrası 14 gün içinde gönderilecek.

Serinin daha önceki parçaları, OpenSea üzerinde 0.1 ETH ila 0.6 ETH arasında değişen fiyatlarla satıldı. Son parçadaki NFT’lerın kıtlıkları göz önüne alındıklarında en az 1 ETH değerinde olmaları bekleniyor.

Bu Yazıyı Paylaş

Etiketler

Beğenebileceğiniz diğer içerikler

0 thoughts on “Binance tarafından dağıtılan sınırlı sanal eşyalara yoğun ilgi”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Anket

Sizce hangi kripto para daha da değerlenecek?

Sonuçları Gör

Yükleniyor ... Yükleniyor ...